logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

اصول تجارت فارکس

اصول تجارت فارکس
اصول تجارت فارکس

اصول تجارت فارکس ذخایر فارکس چیست؟ ذخایر فارکس همان ارزهای خارجی است که بانک مرکزی برای به دست آوردن انعطاف پذیری و قدرت بیشتری در اختیار دارد. ذخیره ارزی هر ارزی است که توسط یک موقعیت مالی مرکزی نگهداری می شود. در صورت کاهش ناگهانی یا کاهش ارزش پول خاص ، دارایی های ذخیره برای […]

اصول تجارت فارکس

ذخایر فارکس چیست؟

ذخایر فارکس همان ارزهای خارجی است که بانک مرکزی برای به دست آوردن انعطاف پذیری و قدرت بیشتری در اختیار دارد. ذخیره ارزی هر ارزی است که توسط یک موقعیت مالی مرکزی نگهداری می شود. در صورت کاهش ناگهانی یا کاهش ارزش پول خاص ، دارایی های ذخیره برای مقاومت در برابر شوک های بازار قابل استفاده است. پس از نوسانات نرخ ارز ، بیشتر ذخایر ارزی در نهایت به معنی خطر کمتری است. سهام فارکس معمولاً به دلارهای آمریکایی ، پوند انگلیس ، یورو ، یوان چینی و ین ژاپن نگهداری می شود ، زیرا رایج ترین ارزهای موجود در بازار هستند.

سیگنال فارکس

سیگنال های فارکس چیست؟

سیگنال های فارکس در واقع انتظارات معاملاتی هستند که معمولاً توسط ارائه دهندگان سیگنال مجرب و با تجربه صادر می شوند. این سیگنالها مبتنی بر مجموعه تحلیل تکنیکی یا رویدادهای خبری است و برای کمک به معامله گران در تعیین اینکه آیا آنها می خواهند یک جفت ارزی خریداری یا بفروشند ، استفاده می شود. به خصوص در حال حاضر معامله گران می توانند از انواع سیگنال های فارکس برای یافتن تجارت بعدی خود استفاده کنند. سیستم های سیگنال فارکس سیگنال های دستی و اتوماتیک تولید می کنند. در سیستم دستی ، معامله گر به طور فعال سیگنال ها را برای تعیین معاملات یا خرید معامله می کند. در سیستم خودکار ، برنامه سیگنال را تشخیص می دهد و بر این اساس پاسخ می دهد.

نرخ تبدیل ارز

صرافی چیست؟

تبادل ارز بازاری است که در آن یک ارز برای دیگری مبادله می شود. این مبادله همیشه به صورت جفت انجام می شود. به عنوان مثال ، اگر معامله‌گر بخواهد یورو بخرد و دلار را بفروشد ، او در حال معامله جفت یورو / دلار است. به همین ترتیب ، اگر معامله گر بخواهد دلار را بفروشد و ین ژاپن را بخرد ، جفت ارز دلار / ین را معامله می کند. قیمت یک جفت ارزی نرخ ارز نامیده می شود که توسط عوامل سیاسی ، اقتصادی و محیطی تعیین می شود. معاملات ارزی معمولاً در مقادیر زیادی انجام می شود. بازار ارز هیچ موقعیت فیزیکی ندارد و از این رو به آن یک بازار غیر متمرکز گفته می شود. بازار 24 ساعته ، 5 روز در هفته باز است و بزرگترین در جهان است.