logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

اندیکاتورهای اقتصادی

اندیکاتورهای اقتصادی
اندیکاتورهای اقتصادی

انواع اندیکاتور و شاخص های  اقتصادی       شاخص فروش اتومبیل  این شاخص مربوط به بازار اتومبیل امریکا می باشدکه بیانگر وضعیت رفاهی مردم امریکا بعنوان یک شاخص جزئی می باشد. تراز پرداخت ها  این شاخص ها چکیده ای از معاملات اقتصادی و سایر خدمات مالی توریسم و دارایی هایی است که بعنوان صورتی […]

انواع اندیکاتور و شاخص های  اقتصادی
     

شاخص فروش اتومبیل 

این شاخص مربوط به بازار اتومبیل امریکا می باشدکه بیانگر وضعیت رفاهی مردم امریکا بعنوان یک شاخص جزئی می باشد.

تراز پرداخت ها 

این شاخص ها چکیده ای از معاملات اقتصادی و سایر خدمات مالی توریسم و دارایی هایی است که بعنوان صورتی از پرداخت ها می باشد که شامل دو بخش حساب جاری و حساب سرمایه ای می شود.

تراز تجاری کالا

بیانگر تفاوت بین واردات و صادرات در رابطه با کالاها می باشد و در زمانی که صادرات یک کشور از واردات ان بیشتر باشد بعنوان یک نقطه مثبت تجاری به حساب می اید.

این ما به تفاوت بین صادرات و واردات به درامد ملی افزوده می شود. این نقطه مثبت می تواند بمعنی افزایش مصرف یک جامعه و در نهایت قویتر شدن اقتصاد باشد.

نتایج تحقیق فدرال رزرو ( کتاب قهوه ای )

این شاخص بطور رسمی بعنوان یک تحقیق در مورد وضعیت اقتصادی می باشد که هشت بار در سال توسط بانک قدرال رزرو منشتر می شود و شامل اطلاعاتی در مورد اقتصاد و تجارت منطقه ای است و همچنین در بر گیرنده گزارشهایی از بانک ها وشعبات مختلف انها و مصاحبه های که با اشخاص کلیدی اقتصاد دانان ، متخصصان بازار و منابع دیگر بعمل می اید می باشد.

این کتاب شامل وقایع اقتصادی در یک دوره 4 هفته ای می باشد و دو هفته قبل از هر جلسه FOMC ، اعلام می گردد. و اهمیت بسیاری در سیاست FOMC دارد.

دارایی های تجاری و فروش ها

شاخص دارایی ها و فروش ها شامل اطلاعات و گزارشهایی در مورد سفارشات کالاهای با دوام سفارشات کارخانه هثا فروشهای عمده و جزئی و اطلاعات فروش می باشد.

این شاخص بعنوان عامل مهمی در گزارشهای GDP بشمار می رود و از انجایی که ثرای تشخیص نتیجه GDP به ما کمک می کنند نشاندهنده مسیر اقتصاد می باشند.

بخش دانلود
  • عنوان مقاله : اندیکاتورهای اقتصادی
  • زبان مقاله : فارسی
  • تعداد صفحات : 15
  • نوع فایل : PDF
  • حجم فایل : 100 کیلوبایت

لینک دانلود