logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بازیگران بازار فارکس

بازیگران بازار فارکس
بازیگران بازار فارکس

سرفصل مطالب  ساختار بازار فارکس بازیگران بازار فارکس تاریخچه فارکس   بازار سهام بر اساس طبیعت خود تمایل دارد که بسیار انحصار طلب باشد. تنها یک نهاد و یک متخصص وجود دارد که قیمت ها  را کنترل می کند. همه معامله گران باید هوای این متخصص را داشته باشند. به همین دلیل قیمت ها را […]

سرفصل مطالب

  بازار سهام بر اساس طبیعت خود تمایل دارد که بسیار انحصار طلب باشد. تنها یک نهاد و یک متخصص وجود دارد که قیمت ها  را کنترل می کند. همه معامله گران باید هوای این متخصص را داشته باشند. به همین دلیل قیمت ها را به راحتی می توان تغییر داد تا به نفع متخصص باشد و نه معامله گران.
چگونه این امر اتفاق می افتد؟
در بازار سهام متخصص مجبور است دستور مشتریان را انجام دهد. در حال حاضر فرض کنید تعداد فروشندگان به ناگهانی بیش از تعداد خریداران شود. متخصص که مجبور به انجام دستور مشتریان خود ( فروشندگان در این مورد ) است مجوعه ای از سهام را دارد که نمی تواند انها را به فروش برساند و این سهام ها روی دستش می ماند. به منظور جلوگیری از چنین اتفاقی متخصص فقط کارمزد را گسترش می دهد یا هزینه را افزایش می دهد تا مانع ورود فروشندگان به بازار شود.به عبارت دیگر متخصص میتواند مظنه هایی را که ارائه می دهد دستکاری کند تا نیاز هایش را براورده سازد.
معامله نقدی فارکس غیر متمرکز است.
بر خلاق معامله سهام یا آتی لازم نیست بورس متمرکز را تجربه کنید که در انها تنها یک قیمت وجود دارد. در بازار فارکس هیچ قیمت واحدی برای یک ارز در هیچ زمانی وجود ندارد و این بدین معنی است که مظنه های مختلفی از سوی معامله گران متفاوت داده می شود. این امر ممکن است در ابتدا عجیب باشد اما چیزی است که بازار فارکس را بسیار جذاب می سازد این بازار بسیار بزرگ است و رقابت میان معامله گران انقدر شدید است که تقریبا همیشه میتوان بهترین معامله را به دست اورید. و چه کسی این را نمی خواهد؟ همچنین نکته جالب در مورد بازار فارکس این است که میتوانید ان را در هر جایی انجام دهید.

به منظور سهولت در یادگیری، کلیه متون به صورت فایل صوتی تهیه شده است

 

بخش دانلود
  • عنوان مقاله : بازیگران بازار فارکس
  • مترجم : فارکسر
  • زبان مقاله : فارسی
  • تعداد صفحات : 9
  • نوع فایل : PDF
  • حجم فایل : 595 کیلوبایت

لینک دانلود فایل PDF دانلود فایل صوتی