logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟ – قسمت اول

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟ – قسمت اول
بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟ – قسمت اول

  بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟ – قسمت اول اکنون می دانید که در هر صورت برای انجام معاملات به آموزش نیاز خواهید داشت و باید تجارت را در عمل و تئوری ارائه دهید. بیایید ببینیم که روشهای تدریس چیست و چه تفاوتی با هم دارند. 1. خودآموزی مطالعه شخصی اولین و ساده ترین روش […]

 

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟ - قسمت اول
اکنون می دانید که در هر صورت برای انجام معاملات به آموزش نیاز خواهید داشت و باید تجارت را در عمل و تئوری ارائه دهید. بیایید ببینیم که روشهای تدریس چیست و چه تفاوتی با هم دارند.

1. خودآموزی

مطالعه شخصی اولین و ساده ترین روش برای یادگیری تجارت در بازار فارکس است. در این نوع آموزش ، شما باید تمام مراحل را از ابتدا تا پایان تنها طی کنید. اینترنت پر از منابع آموزشی برای این منطقه است ، هر کسی می تواند کتاب خود را در بازارهای مالی بنویسد. روش تدریس از این طریق مشخص است ، کافی است کتاب ها و مقالات مرتبط با تجارت را بارگیری کنید و خواندن را شروع کنید. با این حال ، این روش همچنین دارای اشکالاتی است.

منفی:

اول از همه ، این اطلاعات ساختار خاصی ندارد. به عبارت دیگر ، شما اطلاعات زیادی کسب می کنید ، اما مشخص نیست که ابتدا کدام آموزش را باید بدست آورید و کدام آموزش را باید در مراحل بعدی مطالعه کنید. در پایان ، شما تمام دانش مربوط به این زمینه را بدست می آورید ، اما نمی توانید تمرین های لازم را با کمک آنها انجام دهید ، بنابراین این اطلاعات برای شما مفید نخواهد بود. مشکل دوم ناشی از این واقعیت است که بیشتر نویسندگان معاصر درک نمی کنند که در مورد چه چیزی می نویسند ، به عبارت دیگر ، شما هیچ تضمینی ندارید که اطلاعاتی که از کتاب می آموزید دقیق و کاربردی است. نویسندگان جدید هر روز بصورت آنلاین متولد می شوند ، بنابراین شما هرگز نمی دانید که محتوای ارائه شده به شما توسط یک بازرگان حرفه ای نوشته شده است یا وقت شما را هدر می دهد. این روش بسیار وقت گیر است. کتابی پیدا نخواهید کرد که تجارت کامل را به شما یاد دهد ، همچنین باید مقالات زیادی را نیز بخوانید که شاید برای شما مفید نباشد و فقط مدت زمان طولانی شما را می خواهد.  

راه حل

من نمی توانم یک راه حل دقیق برای این مشکل ارائه دهم ، اما به عنوان یک تجربه شخصی ، من کار خود را از 12 سال پیش با همین روش آغاز کردم. در آن زمان ، راه دیگری وجود نداشت ، اگر وجود داشته باشد ، من این را نمی دانستم. شروع به خواندن کردم و در آن زمان هر مقاله ای را که می توانستم پیدا کنم مطالعه می کردم و خیلی زود متوجه شدم که می توانم تمام اطلاعاتی را که خودم خوانده ام بنویسم. بنابراین من تصمیم گرفتم که آنچه من واقعاً به آن احتیاج داشتم ، دانستن چگونگی انجام درست آن است. تقریبا همه آنها افراد مشهور بودند: منابع ، بافت ، گراهام و غیره. هر کدام از آنها بیش از یک کتاب نوشتند که شرح چگونگی شروع آنها از ابتدا و ادامه آن است.   مسلماً همه معامله‌گران تا حدودی با این اسامی آشنا هستند و همه ما می دانیم که این افراد تا چه اندازه موفق بوده اند. آیا شما از نحوه نوشتن نویسندگان جدید در این زمینه آگاهی دارید؟ آیا هیچ سندی از نویسنده ای دارید که واقعاً بتواند درآمد زیادی در فارکس کسب کند؟ من مطمئن هستم که شما نمی توانید چنین سندی را پیدا کنید. چرا ادعای شخصی که تازه بنر در اینترنت منتشر کرده است را باور دارید؟ بنابراین فقط از منابعی که توسط بازرگانان موفق و اثبات شده نوشته شده استفاده کنید. من در متن بالا به چند مورد اشاره کردم ، اما من شخصاً به سرمایه گذار هوشمند بنیامین گراهام بسیار علاقه مندم.
بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟ - قسمت اول