logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم
بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم

  بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم تحصیل در مدارس اختصاصی فارکس این به وضوح امن ترین و موثرترین روش برای یادگیری تجارت و کسب درآمد در بازارهای مالی است. این روش نسبتاً جدید است و چندین سال است که به عنوان یک روش جدید تدریس ظاهر می شود. در اصل ، دوره ها پیشرفت […]

 

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم

بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم

تحصیل در مدارس اختصاصی فارکس

این به وضوح امن ترین و موثرترین روش برای یادگیری تجارت و کسب درآمد در بازارهای مالی است. این روش نسبتاً جدید است و چندین سال است که به عنوان یک روش جدید تدریس ظاهر می شود. در اصل ، دوره ها پیشرفت در یک موضوع خاص را ارائه می دهند. این مدارس برنامه های آموزشی بسیاری در این زمینه دارند که باید از طرف وزارت آموزش و پرورش مجوز بگیرند. این مدارس کامل ترین برنامه های آموزشی را زیر نظر سازمان ارائه می دهند. در تجارت فارکس ، این مدارس برنامه های آموزشی خود را از نزدیکترین نقطه تا زمانی که آموزش به استراتژی معاملاتی خود برسد ، ادامه می دهند. در پایان دوره امتحان توسط کارآموزان برگزار می شود و سطح آنها مشخص می شود. اگر دانش آموز امتحان را با موفقیت پشت سر بگذارد ، گواهی دولتی را برای این حرفه دریافت می کند. این تضمین می کند که شما واقعاً در این دوره آموزش خواهید دید یا قادر به گذراندن آزمون نخواهید بود. معلمان این مدارس معمولاً فعالیتهای علمی دارند و مقالات و تحلیلهای بسیاری را منتشر کرده اند. آنها در بسیاری از کنفرانس ها و سمینارها مهمان بوده اند و از این رویدادها استقبال می شوند. همچنین دو سال در یکی از این مؤسسات آموزشی به عنوان معلم تدریس کردم.

منفی

یکی از اشکالات این روش آموزش دسترسی محدود است زیرا این مدارس جدید ایجاد شده اند و تعداد آنها محدود است. در نهایت ، این مدارس محدود خواهند ماند زیرا بسیاری از اساتید شرایط لازم برای ورود به این مدارس را ندارند و از آنجا که این فعالیت ها دارای مجوز هستند ، این مراکز از اساتید مجرب استفاده می کنند و این اساتید نیز به مبالغ زیادی نیاز دارند. بنابراین کسانی که می خواهند تقلب کنند نمی توانند در این مدارس تدریس کنند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد این دوره ها را می خواهند و از نظر تعداد مدارس ارائه دهنده چنین خدماتی محدود است. اگر در شهر یا کشور شما چنین موسساتی وجود نداشته باشد ، مشکل پیچیده تر خواهد بود. البته دریافت آموزش با استفاده از اسکایپ نیز امکان پذیر است ، اما برای ثبت نام در این دوره ها باید مدت زمان طولانی صبر کنید.

راه حل

ما نمی توانیم مشکل نداشتن این مراکز را حل کنیم ، بنابراین شما فقط می توانید از این دوره ها استفاده کنید در صورتی که در کشور شما فعال باشد. من فقط می خواهم به شما یادآوری کنم که جدا از این دوره ها ، شما نمی توانید یک دوره مفید و بهتر Forex بیابید ، و بیشتر اوقات قیمت این مدارس توسط اکثر افراد قابل تقسیم است.

چگونه اصول تجارت را یاد بگیریم؟

این بخش از مقاله در مورد مطالعه خود فارکس است. اگر به طور خاص به این دوره ها دسترسی ندارید ، من چگونگی شروع تجارت در بازارهای مالی را برای شما توضیح می دهم. قبل از شروع تجارت در بازارهای مالی ، باید به چند سؤال پاسخ دهید. چرا می خواهید تجارت کنید؟ چقدر حاضر خواهید بود تمام این مزایا را برای زندگی خود بپردازید؟ چقدر می خواهید سود کسب کنید؟ چقدر می خواهید برای تجارت بپردازید؟ چقدر می توانید وقت و هزینه خود را صرف تجارت کنید؟ شما باید این سؤالات را در ذهن داشته باشید

و به هر سوال پاسخ مشخصی بدهید.

نوع بازاری را که می خواهید تجارت کنید انتخاب کنید. پاسخ های شما در پاراگراف قبلی می تواند برای تشخیص این بخش مفید باشد.

به عنوان مثال ، شما می خواهید وارد بازار شوید زیرا احساس می کنید:

مشخصات بالایی دارید و می توانید سود بسیار خوبی کسب کنید ، یا به دنبال سرگرمی هستید که بتواند درآمد نیز ایجاد کند ، می خواهید درآمد کسب کنید: می خواهید درآمد کسب کنید: بیشتر و بیشتر ، سرمایه کمی دارید که می خواهید چندین برابر کنید ، زیرا قیمت ارز شما Wataniya ناپایدار است و شما می خواهید دارایی خود را به ارز دیگری نگه دارید (اهداف بلندپروازانه ، من مطمئنم 90٪ از معامله گران تازه کار اینگونه فکر می کنند). برنامه های خطر شما چیست؟ شما نمی خواهید چیزی را از دست بدهید (می خواهید درآمد کسب کنید ، آن را از دست ندهید) ، اما همه جا این خطر وجود دارد ، بنابراین باید در پایان چیزی را ریسک کنید. من می دانم مبلغی که شما با آن شروع به تجارت می کنید زیاد نیست ، بنابراین اگر 30٪ آن را از دست بدهید مثلاً فاجعه ای به وجود نخواهد آمد و حداقل شما می توانید در این زمینه تجربه کسب کنید. چه مدت می توانید تجارت کنید؟ به عنوان مثال ، شما می توانید دو یا سه ساعت در روز را در این زمینه بگذرانید و اگر بتوانید از این طریق درآمد پایدار داشته باشید ، می توانید زمان مورد نیاز را افزایش دهید.

چقدر وقت و هزینه دارید که باید برای آموزش تجارت بگذرانید؟

البته همه ما می خواهیم همه چیز را به صورت رایگان و در یک روز بیاموزیم ، اما شما باید بدانید که این یادگیری غیرممکن است و باید وقت و هزینه کنید. خوب ، فکر می کنم یک ماه خوب برای شما باشد که ببینید تجارت برای شما سودآور است یا خیر. لازم نیست دوره های گران قیمت را شروع کنید و می توانید با آموزش های اساسی فارکس شروع کنید. می توانید از دوره های ناظر که قبلاً در مورد آنها بحث کردیم استفاده کنید. بنابراین شما با تمام اهداف ما در این مقاله آشنا هستید. امروز ، بازار ارز جهانی نمونه ای از تفسیر است. بنابراین شما در بازارهای ارز یا بازارهای ارز معامله می کنید.
بهترین راه یادگیری فارکس چیست؟-قسمت پنچم