logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

تجزیه و تحلیل عرضه‌ اولیه سکه pm7

تجزیه و تحلیل عرضه‌ اولیه سکه pm7
تجزیه و تحلیل عرضه‌ اولیه سکه pm7

تجزیه و تحلیل عرضه‌ اولیه سکه pm7 عرضه‌های اولیه سکه( ico) ‏‌ها بی شباهت به عرضه اولیه سهام نیست ولی با عین حال تفاوت هایی را نیز مشاهده می شود. بررسی عرضه‌ اولیه سکه با نام pm7 عملکرد این سکه در بخش بازاریابی اینترنتی قرار می گیرد و هدف ان نیز به کار گرفتن ویژگی […]

تجزیه و تحلیل عرضه‌ اولیه سکه pm7

تجزیه و تحلیل عرضه‌ اولیه سکه pm7

عرضه‌های اولیه سکه( ico) ‏‌ها بی شباهت به عرضه اولیه سهام نیست ولی با عین حال تفاوت هایی را نیز مشاهده می شود. بررسی عرضه‌ اولیه سکه با نام pm7 عملکرد این سکه در بخش بازاریابی اینترنتی قرار می گیرد و هدف ان نیز به کار گرفتن ویژگی های مختلف blockchain می باشد. طبق گفته سایت PM7 کاربران این سایت می توانند از طریق روش های زیر کسب درامد کنند:
1- ثبت نام در سایت 2- ثبت نام دوستان و اطرافیان از طریق لینک شما 3- دریافت توکن پاداش
اگر کسی از طریق لینک شما عضو شود علاوه بر شما به آن شخص نیز پاداش داده می شود. اگر شخصی از طریق لینک زیر مجموعه شما عضو شود شما، زیر مجموعه شما و آن شخص هر سه نفر پاداش دریافت می کنید. اگر زیرمجموعه شما یا زیر مجموعه ی زیرمجموعه تان توکن خریداری کند درصدی هم به زیر مجموعه شما و هم به خود شما پرداخت می شود. و این پورسانت تا 7 لول ادامه دارد. ۲ – ارز دیجیتال خریداری شده از ١۴ مارچ قابل معامله و خرید و فروش در صرافی‌هاست( می‌توان آنرا نقد کرد) ۳ – دارندگان ارز دیجیتال می‌توانند علاوه بر فروش آن، از ارز MP۷ برای تبلیغات ICO خودشان و سایر سرویس‌ها استفاده کنند. ۴ – سیستم تا ۷ سطح به معرف پاداش می‌دهد. درصد پاداش برای سطوح مختلف به شرح زیر است: سطح اول – ۷% سطح دوم – ۳.۶۰% سطح ششم – ۰.۲۵% به ازای هر ثبت‌نام به معرف ۲۰ دلار پاداش می‌رسد که البته قابل خرج شدن نیست و فقط زمانی unhold( غیرقابل برداشت و غیرقابل خرج کردن) می‌شود که افراد زیرمجموعه توکن‌های PM۷ را خریداری کنند. اگر علاقه مند به این سبک کسب درآمد هستید، جزییات بیشتر را در سایت ico مشاهده کنید سود شرکت در این ICO قیمت هر توکن PM۷ فقط ۰.۰۵ دلار( ۵ سنت) است اما در ادامه طبق ادعای این سایت، پیش‌بینی شده قیمت این توکن در سال ۲۰۲۲ به ١.۰۹۶ دلار برسد. توکن‌های PM۷ ارزهای دیجیتال هستند که توسط پروژه‌ها در پلتفرم PM۷ پذیرفته می‌شوند و بعدا به عنوان یک روش پرداخت در این پلتفرم جهت خرید سرویس‌ها استفاده می‌گردند.