logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

Bitcoinus : سیستم پرداخت آنلاین برای ارزهای دیجیتال

Bitcoinus : سیستم پرداخت آنلاین برای ارزهای دیجیتال
Bitcoinus : سیستم پرداخت آنلاین برای ارزهای دیجیتال

تجزیه و تحلیل عرضه اولیه توکن Bitcoinus: سیستم پرداخت آنلاین برای ارزهای دیجیتال ارزهای رمزنگاری شده شروع به تغییر صنایع و حوزه‌های مختلف کرده و بانکداری نیز از این تغییرات در امان نخواهد بود، بنابراین پرداخت آنلاین با کارت‌های بانکی به طرز چشم‌گیری توسط تکنولوژی کارآمد و امن بلاک‌چین تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. پروژه […]

عرضه اولیه توکن Bitcoinus

تجزیه و تحلیل عرضه اولیه توکن Bitcoinus: سیستم پرداخت آنلاین برای ارزهای دیجیتال

ارزهای رمزنگاری شده شروع به تغییر صنایع و حوزه‌های مختلف کرده و بانکداری نیز از این تغییرات در امان نخواهد بود، بنابراین پرداخت آنلاین با کارت‌های بانکی به طرز چشم‌گیری توسط تکنولوژی کارآمد و امن بلاک‌چین تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

پروژه bitcoinus.

اشکالات زیادی در سیستم مالی سنتی وجود دارد مانند بالا بودن کارمزدها، تاخیر در انتقال وجوه، وجود واسطه‌ها و… که تکنولوژی جدید ارزهای دیجیتال بخش زیادی از این مشکلات را حل خواهد کرد.

ویژگی‌های سیستم تجارت الکترونیک Bitcoinus

کارمزد تراکنش‌ها فقط ۰.۵ درصد خواهد بود( در مقایسه با ویزا و مسترکارت که ۲.۳ و ۲.۴ درصد کارمزد می‌گیرند کارمزد کمی است) 1- کارمزد تراکنش ۰ درصد در صورت پرداخت با ارز BITS 2- سیستم سنجش اعتبار فروشندگان برای اطمینان از تراکنش‌های امن 3- قفل شدن توکن‌هایی که تیم Bitcoinus تعلق گرفته به مدت ١۲ ماه( برای جلوگیری از دستکاری بازار) 4- قابلیت تبدیل فوری ارزها 5- پرداخت( Payout) رایگان به دارندگان درگاه پرداخت 6- بدون هزینه ماهیانه و شروع به کار رایگان طبق نقشه راه این پروژه 15 روز بعد از پایان ICO ارز BITS در صرافی‌ها قابل خرید و فروش خواهد بود و در اوایل سال 2019 بعد از تست‌ها و ورژن‌های مختلف، 100 ارز دیجیتال در این سیستم پرداخت پیاده خواهد شد. در این دور خرید توکن با ۴۷ درصد تخفیف امکان پذیر است.

سایر دوره‌های فروش به شرح زیر است

از ۲۳ فوریه تا ۲۳ مارس( ۴ اسفند تا ۳ فروردین) فروش با ۴۰ درصد تخفیف از ۲۴ مارس تا ١۵ آوریل( ۴ فروردین تا ۲۶ فروردین) فروش با ۳۰ درصد تخفیف از ١۶ آوریل تا ١ می‌( ۲۷ فروردین تا ١١ اردیبهشت) فروش با ١۵ درصد تخفیف از ۲ می‌تا ١۰ می‌( ١۲ اردیبهشت تا ۲۰ اردیبهشت) فروش با ۵ درصد تخفیف Hard Cap یا حداکثر توکن قابل فروش، ۵۰ میلیون BITS و Soft Cap یا حداقل فروش لازم، ۳ میلیون توکن BITS است. قیمت هر توکن BITS معادل ۰.۰۰١ اتریوم است که البته تخفیف‌های فوق، در تاریخ‌های مشخص شده برای خرید توکن وجود خواهد داشت. حداقل خرید در صورت استفاده از اتریوم، ۰.١ اتریوم است.