logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

تصمیم SEC برای ETF

تصمیم SEC برای ETF
تصمیم SEC برای ETF

مبنی بر اسنادِ همگانی که درطول روز سه شنبه ۲۴ جولای منتشر شد , تصمیم کمیسیون بورس و سند بهادار ایالات متحده ( SEC ) بر پایه ی قبول بیت‌ کوین در صندوق قابل خرید و فروش در بورس ( ETF ) به ماه سپتامبر موکول شده‌است . در نهایت نسخه‌ی ثبت شده در سایت […]

تصمیم SEC برای ETF

آن‌‌ها میخواهند با مهر پلاستیکی خود بیت‌ کوین را تحت عنوان بودجه ثبت نمایند . اینجانب اندیشه نمی کنم دولت بخواهد به آن سمت برود . این چیزی نیست که من در هیچ صورت برای مشتریانم بخواهم . سبب خجالت است! در خواست‌های گذشته قبول بیت‌کوین در ETF که بوسیله شرکت‌های VanEck و SolidX ارائه شد به تعویق نیفتاده است

مبنی بر اسنادِ همگانی که درطول روز سه شنبه ۲۴ جولای منتشر شد , تصمیم کمیسیون بورس و سند بهادار ایالات متحده ( SEC ) بر پایه ی قبول بیت‌ کوین در صندوق قابل خرید و فروش در بورس ( ETF ) به ماه سپتامبر موکول شده‌است .
در نهایت نسخه‌ی ثبت شده در سایت فدرال , SEC توضیح می دهد که هرگونه تصمیمی درباره‌ی ثبت احتمالی سفارش قبول بیت‌کوین در ETF که در ماه ژانویه بیان شده شده‌است را به تعویق می اندازد .
کمیسیون بورس و سندها بهادار ( SEC ) درخصوص این مسئله اینگونه توضیح میدهد :
کمیسیون بدین سود رسیده است که به مراد قبول یا این که ثبت نکردن اصل طولانی‌تری را مشخص کند که زمان قابل قبولی برای هرگونه تغییر درین ضابطه داشته باشد . بر این اصل کمیسیون تاریخ ۲۱ سپتامبر را برای ثبت یا این که رد ضابطه پیشنهادی گزینش می کند .
همینطور کمیسیون بیش تر کرد که دو لحاظ دربار‌‌ه‌ی قبول بیت‌کوین در ETF بیان شده شده‌است .

تصمیم SEC برای ETF

در حالی که جامعه‌ی ارز‌های دیجیتال در رابطه چشم‌انداز بیت‌کوین هیجان زده می‌باشند ; میشل کوهن رئیس کل کمپانی سرمایه‌گذاری آتلانتیس , در شبکه‌ی CNBC اذعان کرد که تمایل به چنین اسمی «دیوانه‌‌وار» است .
وی بیشتر کرد :
آن‌‌ها میخواهند با مهر پلاستیکی خود بیت‌ کوین را تحت عنوان بودجه ثبت نمایند .
اینجانب اندیشه نمی کنم دولت بخواهد به آن سمت برود .
این چیزی نیست که من در هیچ صورت برای مشتریانم بخواهم . سبب خجالت است!
در خواست‌های گذشته قبول بیت‌کوین در ETF که بوسیله شرکت‌های VanEck و SolidX ارائه شد به تعویق نیفتاده است

 

ایران فارکس