logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

ثروتمندترین مرد بابل

ثروتمندترین مرد بابل
ثروتمندترین مرد بابل

كتاب ثروتمند ترين مرد بابل مجموعه اي از داستانهاي واقعي است كه هم از لحاظ ادبي و هم به لحاظ راهنمائي هاي مالي و اقتصادي جالب توجه مي باشد . در همه داستان ها علل مشكلات مالي مورد بررسي قرار گرفته و راهكارهاي عملي جالبي براي رفع آن پيشنهاد شده است . هدف واقعي در […]

كتاب ثروتمند ترين مرد بابل مجموعه اي از داستانهاي واقعي است كه هم از لحاظ ادبي و هم به لحاظ راهنمائي هاي مالي و اقتصادي جالب توجه مي باشد . در همه داستان ها علل مشكلات مالي مورد بررسي قرار گرفته و راهكارهاي عملي جالبي براي رفع آن پيشنهاد شده است . هدف واقعي در اين كتاب ايجاد بينشي است تا علاقمندان به موفقيت مالي به كمك آن ثروتمند شوند، از ثروت خود نگهداري كرده و از درآمد حاصل از آن ثروت، ثروت بيشتري به دست آورند . در ذيل خلاصه اي از داستان هاي اين كتاببراي خوانندگان محترم ارائه مي گردد.

babol

اولین و دومین داستان كتاب مربوط به مردي ارابه ساز به نام بن سير و دوست چنگ نـواز او كـوبي مي باشد.
كه هر دو پس از سالها كار و تلاش فقير و بي چيز بودند و از اين رو تصميم گرفتند تا راهي براي ثروتمند شدن بيابند. آن دو نزد دوست قديمي خود "آركاد" كه ثروتمندترين مـرد بابـل بـود رفتـه و راه ثروتمند شدن او را جويا شدند. آركاد در جواب گفت جمع مال داراي قواعد و قوانيني است كه شما آنها را نياموخته ايد و يا متوجه آنها نشده ايد. من در جواني دريافتم كـه ثـروت توانـائي انـسان را بـراي داشـتن چيزهائي كه موجب خوشبختي و رضايت مي شود، افزون مي كند. ثروت قـدرت اسـت و بـسياري ازچيزها را امكان پذير مي نمايد و مي تواند ماية آرامش جسم و روح باشد و چون نه ميراث پدري داشتمو نه هوش و دانش فوق العاده پس بايد با مطالعه و در طول زمان به خواسته هاي خود مي رسـيدم. زمـان چيزي است كه همه در اختيار دارند و نبايد آن را بيهوده تلف كنند. در  مورد مطالعه هم فرامـوش نكنيـدكه علم بر دو نوع است اول علمي است كه موجب يادگيري نادانسته ها مي شود و ديگري علمي است كه سبب مي شود بفهميم چه چيزهائي را نمي دانيم .  

بخش دانلود
  • عنوان مقاله : ثروتمندترین مرد بابل
  • نویسنده : ساموئل كلاسون
  • مترجم : مهدي مجرد زاده كرماني
  • زبان مقاله : فارسی
  • تعداد صفحات : 10
  • نوع فایل : PDF
  • حجم فایل : 149 کیلوبایت

لینک دانلود