logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

چگونه یک سرمایه گذار آگاه باشیم

چگونه یک سرمایه گذار آگاه باشیم
چگونه یک سرمایه گذار آگاه باشیم

آیا شما میخواهید تصمیم های درست برای سرمایه گذاری بگیرید؟ از پول خود محافظت کنید؟ برای رسیدن به اهداف مالی خود در زندگی, سرمایه، سود و درآمد خود را افزایش دهید؟ اگر پاسخ شما به این سؤا ل ها مثبت است، راهنمای خوبی را انتخاب کرده اید ؛ چون این کتاب، برای شما، به عنوان […]

sarmayegozar agahآیا شما میخواهید تصمیم های درست برای سرمایه گذاری بگیرید؟ از پول خود محافظت کنید؟ برای رسیدن به اهداف مالی خود در زندگی, سرمایه، سود و درآمد خود را افزایش دهید؟ اگر پاسخ شما به این سؤا ل ها مثبت است، راهنمای خوبی را انتخاب کرده اید ؛ چون این کتاب، برای شما، به عنوان اولین گام برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار باهوش بسیارمناسب است.

      پیش گفتار

هوش سرمایه گذاری خود را بالا ببرید

همه تمایل دارند با تعیین اهداف مشخص و اتخاذ تصمیم های مناسب زندگی خوب و ارام توام با موفقیت داشته باشند. یکی از اهداف مهم زندگی کسب توانایی مالی و یکی از تصمیمات صحیح در این رابطه تصمیم به سرمایه گذاری است. حال ایا شما میخواهید تصمیم های درست برای سرمایه گذاری بگیرید؟ از پول خود محافظت کنید؟ برای رسیدن به اهداف مالی  خود در زندگی سرمایه سود و درامد خود را افزایش دهید؟ اگر پاسخ شما به این سوال ها مثبت است راهنمای خوبی را مطالعه کردید. چون این کتاب برای شما به عنوان اولین گام برای تبدیل شد به یک سرمایه گذار باهوش بسیار مناسب است. ما خواندن این کتاب را به همه سرمایه گذاران به خصوص سرمایه گذاران نوپا و مبتدی و افرادی که قصد دارند درامد خود را افزایش می دهند. و همچنین به انانی که نگران سرمایه گذاری خود هستند و حتی به همه کسانی که با وجود امادگی و دور اندیشی های لازم ازط سرمایه گذاری خود زیان دیده اند توصیه می کنیم. زیرا این کتاب ابهامات سرمایه گذاران نوپا را نسبت به بسیاری از مفاهیم سرمایه گذاری بر طرف می کند و مهم تر این که به عنوان راهنمای سرمایه گذاران اعم از مبتدی یا حرفه ای اطلاعات مورد نیاز سرمایه گذاری از قبیل تعیین اهداف تدوین برنامه مالی تعیین اهداف سرمایه گذاری تشخیص و پیاده سازی راه های مناسب و در نهایت کنترل و بهبود عملکرد سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار میدهد.

بخش دانلود
  • عنوان مقاله : چگونه یک سرمایه گذار آگاه باشیم
  • مترجمان : سید مجتبی فنائی / ماندانا گلستانی
  • زبان مقاله : فارسی
  • تعداد صفحات : 32
  • نوع فایل : PDF
  • حجم فایل : 3.361 کیلوبایت

لینک دانلود