logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

شناخت گاو ها در بورس

شناخت گاو ها در بورس
شناخت گاو ها در بورس

گاو ها را در بورس بشناسید     مقدمه  حاصل سال ها تجربه ما در بورس ایران درک نقاط ضعف و قوت ان است. شناخت این نقاط ما را بر ان داشت که با صدایی رسا و بلند از عموم مردم ایران دعوت نماییم که در بازار سرمایه کشور مشارکت نمایند و از پتانسیل های […]

shenakht gav

گاو ها را در بورس بشناسید
   

مقدمه 

حاصل سال ها تجربه ما در بورس ایران درک نقاط ضعف و قوت ان است. شناخت این نقاط ما را بر ان داشت که با صدایی رسا و بلند از عموم مردم ایران دعوت نماییم که در بازار سرمایه کشور مشارکت نمایند و از پتانسیل های بالای ان بهره جویند. این مشارکت گامی بلند جهت بهینه سازی اقتصادی فردی و اجتماعی است که در تمام دنیا متداول است. در هر مکانی این مشارکت به صورت حداکثری و با قانونمندی صورت پذیرفته است حاصلی جز بالندگی اقتصاد نداشته است. اما در پس این دعوت نکاتی نهفته است که حتما مدعوین باید از ان مطلع باشند. بازار سرمایه کشور ما دچار فقدان اموزش است و همین نکته عامل مهمی برای جلوگیری از ورود اقشار مختلف اجتماع به ان است زیرا مردم هیچگاه دست بکاری نمی زنند که از ان اطلاعی ندارند و هر گاه به خلاف عرف چنین کرده اند پاداشی جز زیان نصیبشان نشده است. با توجه به مطالب فوق رسالت خود را بر ان دیدیم که با نشوتن این کتاب به زبان ساده و با ظاهری دوستانه گامی کوچک در جهت جلب مشارکت حداکثری جامعه در بازار سرمایه برداریم. قصد داریم که در اینده نزدیک کتابهای تحلیلی و تکمیلی در زمینه بازار سرمایه را به جهت ارتقا سطح علمی جامعه سهامداری ایران تالیف نماییم. در همین مجال از جناب اقای مهندس مسیح قائمیان که با حمایتهای خود ما را در طی این مسیر یاری نمودند کمال سپاس گزاری را می نماییم.

پیشگفتار 

گاو ها و خرس ها دو دسته بزرگ سهامداران بورس را تشکیل می دهند. گاو ها سرمایه گذاری هستند که معتقدند قیمت سهام با رشد مواجه خواهد شد اما خرس ها بر این نکته اعتقاد دارند که ممکن است قیمت سهام با افت مواجه شوند. با این حال نمی شود تصور کرد که یک گاو در بورس اوراق بهادار همیشه یک گاو خواهد ماند.

بخش دانلود
  • عنوان مقاله : شناخت گاو ها در بورس
  • زبان مقاله : فارسی
  • تعداد صفحات : 121
  • نوع فایل : PDF
  • حجم فایل : 2.7 مگابایت

لینک دانلود