logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

مجموعه کامل آشنایی با بازار stock

مجموعه کامل آشنایی با بازار stock
مجموعه کامل آشنایی با بازار stock

عنوان ویدئو : آشنایی با بازار stock  حجم کل مجموعه : 286 مگابایت  فرمت :  wmv این مجموعه از معدود مجموعه های آموزش بازار stpck به زبان فارسی می باشد که وجود دارد. با این که ما قلبا به دلایل زیر راضی به گذاشتن این مجموعه نیستیم منتها به دلیل فقدان مطالب اموزشی به زبان […]

عنوان ویدئو : آشنایی با بازار stock

 حجم کل مجموعه : 286 مگابایت

 فرمت :  wmv

این مجموعه از معدود مجموعه های آموزش بازار stpck به زبان فارسی می باشد که وجود دارد. با این که ما قلبا به دلایل زیر راضی به گذاشتن این مجموعه نیستیم منتها به دلیل فقدان مطالب اموزشی به زبان فارسی در این زمینه مجبور به گذاشن ان هستیم.

الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ ...( الزمر - 18 ) ( حرف های دیگران را بشنوید و از بهترین سخنان آنها تبعیت کنید )

هشدار:

دوست گرامی مطالب مطرح شده در این دوره که شما در پیش رو دارید علاوه بر جنبه آموزشی بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و متاسفانه به دلیل فقر مطالب آموزشی بازار فارکس در ایران بالاجبار این دوره در مجموعه گنجانده شده است لطفا به هیچ کدام از مطالب تبلیغاتی موجود در این دوره توجه نکنید زیرا پدیدآورندگان این دوره دارای اهداف سودجویانه و فرصت طلبانه ای می باشند. هر گونه سرمایه گذاری با پدیدآورندگان این دوره شدیدا نهی میشود زیرا مطمئنا هیچ سودی برای شما نخواهد داشت لطفا قبل از هرگونه همکاری مالی با پدید آورندگان حتما به خوبی تحقیقات لازم را به عمل آورید،آقای وحدت شعار و همکارنشان کلاه بردار می باشند !

دانلود قسمت اول آشنایی با بازار stock (بازار سهام)/ 45 مگابایت دانلود قسمت دوم آشنایی با بازار stock (بازار سهام)/38 مگابایت دانلود قسمت سوم آشنایی با بازار stock (بازار سهام)/31 مگابایت دانلود قسمت چهارم آشنایی با بازار stock (بازار سهام)/32 مگابایت دانلود قسمت پنجم آشنایی با بازار stock (بازار سهام)/140 مگابایت  

بخش دانلود
  • عنوان ویدئو : مجموعه کامل آشنایی با بازار stock
  • زبان ویدئو : فارسی
  • تعداد ویدئو ها : 5
  • نوع فایل : RAR
  • حجم فایل : 180 مگابایت

لینک دانلود تمامی فایل ها به صورت یکجا