logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

مراحل اصولی انجام یک معامله

مراحل اصولی انجام یک معامله
مراحل اصولی انجام یک معامله

مراحل اصولی انجام یک معامله آنچه در مورد مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات تا به امروز گفته شده است بخشی از رویه ها و حساب هایی است که باید در نظر بگیریم. برای اجرای اطلاعات فوق در پایان این بخش ، نمونه عملی و مراحل لازم برای مدیریت سرمایه را به یاد می آوریم. فراموش […]

مراحل اصولی انجام یک معامله

مراحل اصولی انجام یک معامله

مراحل اصولی انجام یک معامله

آنچه در مورد مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات تا به امروز گفته شده است بخشی از رویه ها و حساب هایی است که باید در نظر بگیریم. برای اجرای اطلاعات فوق در پایان این بخش ، نمونه عملی و مراحل لازم برای مدیریت سرمایه را به یاد می آوریم. فراموش نکنید که این مراحل باید رو در رو انجام شود و نقض بخشی از آن معادل از دست دادن سرمایه است. برای مدیریت سرمایه ، این بخش را بطور کامل اجرا کنید یا طبق دستورالعمل خود برگردید.

1- تحلیل بازار:

بازار را بر اساس سیستم خود تجزیه و تحلیل کرده ، آن را تعریف کرده و برای تجارت آماده کنید. اگر سیستم شما نشان نمی دهد ، از ورود به بازار خودداری کنید.

2- تعیین نقطه خروج:

قبل از شروع تراکنش حد ضرر و سود را تعیین کنید. تعیین سود یا ضرر باید براساس سیستم معاملاتی و تحلیل شما باشد نه بر سایر عوامل. اگر سیستم و روش شما سود یا ضرر را مشخص نکرده ، از ورود به بازار خودداری کنید.

3. خطر برای ریوارد:

هنگامی که سیستم تجارت شما نقاط خروج را برای شما تعیین می کند ، بررسی کنید که آیا خطرات مربوط به ریوارد منطقی است یا خیر. اگر نسبت ضرر به سود برای الگوی ذکر شده مناسب نیست ، بهتر است از تجارت خودداری کنید.

4- 3٪ ضرر را محاسبه کنید:

3٪ ضرر را از حساب کل خود محاسبه کنید. اگر می خواهید بیش از 3 درصد از پول خود را در یک معامله ریسک کنید ، از ورود به بازار خودداری کنید.

5 - ارزش هر نقطه ضرر -

حساب خود را سه درصد از پول (به دلار) تقسیم کنید با امتیازهایی که برای ضرر تعیین کرده اید ، بنابراین مشخص است که هر یک از نقاط ضرر شما چه میزان خسارت به شما وارد می کند. اگر فهمیدید که این حسابها بی ارزش است ، تا زمانی که آنها را محاسبه نکنید ، از ورود به بازار خودداری کنید.

6. محاسبه حاشیه برای هر نقطه -

اکنون که می دانید بازار خلاف انتظارات شما است ، هر نقطه چه مقدار به شما آسیب می رساند؟ مقدار هر نقطه از دست دادن را 100 ضرب کنید (یا حاشیه یک نقطه استاندارد در این جفت). ارز را محاسبه کنید ، سپس با تعیین حاشیه و نسبت های لورن ، ارزش هر یک از ورودی ها را بدست آورید (حاشیه موجود در موقعیت شما باید این بزرگ باشد). اگر می خواهید بیشتر از حساب از حاشیه استفاده کنید ، از ورود به بازار خودداری کنید زیرا آسیب ندیده است.

7- نرخ ارز حاشیه -

برای ارزهایی که چهره دوم آن دلار است ، نیازی به محاسبه این بخش نیست ، اما اگر ارز طرف دوم دلار نیست ، باید حاشیه به دست آمده توسط قیمت قبلی را به طور همزمان ضرب کنید و نرخ ارز آن ارز را به دلار برساند. معامله کنید اگر هفت قانون مدیریت سرمایه فوق را رعایت کنید ، هیچ دلیلی برای تأخیر وجود ندارد. از معامله خود لذت ببرید وارد بازار شوید و نگران مدیریت سرمایه نباشید. در بدترین حالت 3٪ ضرر خواهید کرد که در آینده قابل جبران است.