logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

دانلود نرم افزار AmiBroker

دانلود نرم افزار AmiBroker
دانلود نرم افزار AmiBroker

نرم افزار محبوب آمی بروکر (Ami Broker) توضیحات AmiBroker نرم افزاری محبوب برای تحلیل تکنیکال بازارهای مالی است. موفقیت در سرمایه گذاری در بورس و بازارهای مالی مبتنی بر دو عامل مهم دانش و اطلاعات است که این برنامه هر دو فاکتور را به صورت یکپارچه در کنار هم به کاربران ارائه داده است. بیشترین […]

نرم افزار محبوب آمی بروکر (Ami Broker)

توضیحات

AmiBroker نرم افزاری محبوب برای تحلیل تکنیکال بازارهای مالی است. موفقیت در سرمایه گذاری در بورس و بازارهای مالی مبتنی بر دو عامل مهم دانش و اطلاعات است که این برنامه هر دو فاکتور را به صورت یکپارچه در کنار هم به کاربران ارائه داده است. بیشترین کاربرد این برنامه در بورس است، هم بورس بین المللی و بازارهای مالی مانند فارکس و هم بورس تهران. تنها چیزی که برنامه لازم دارد اطلاعات و دیتای اولیه است که با وارد کردن این داده ها عملا نرم افزار به یک ایستگاه تحلیل تکنیکال و به یک مشاور زبده در حوزه بورس تبدیل میشود. این برنامه با چارتهای زنده قیمت و امکان پیش بینی وضعیت بازار بر اساس قیمتها و سایر فاکتورهای دخیل، نقش عمده ای در تصمیم گیری های مالی ایفا میکند. به راحتی میتوانید روی شاخصهای مورد علاقه تمرکز داشته باشید و وضعیت رشد یا سقوط آنها را با دقت بالایی زیر نظر بگیرید. در این برنامه میتوانید بر اساس شرایط مختلف آلارمهای اطلاع رسانی تعریف کنید تا در وضعیتی که قیمتها از حد خاصی بالاتر و یا کمتر شد به کاربر اطلاع رسانی شود. انجین نمودار این برنامه به شما اجازه میدهد تا بسیار آسانتر از نمودارهای وبسایت بورس تهران، داده ها را تحلیل و ویرایش کنید.
دانلود ورژن های مختلف نرم افزار آمی بروکر ( به اطلاع می رسانم که تمامی نرم افزار ها دارای فایل کرک می باشند )
دانلود نرم افزار آمی بروکر ورژن 6.2 ( آخرین ورژن ) دانلود نرم افزار آمی بروکر ورژن 6.0 دانلود نرم افزار آمی بروکر ورژن 5.9 دانلود نرم افزار آمی بروکر ورژن 5.7 دانلود نرم افزار آمی بروکر ورژن 5.2 دانلود نسخه پرتابل ( بدون نیاز به نصب )

بخش دانلود
  • نام نرم افزار : نرم افزار آمی بروکر -Ami Broker
  • تعداد نرم افزار : 5
  • فرمت فایل : RAR
  • حجم فایل :

لینک دانلود فول ورژن