logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

دانلود نرم افزار NinjaTrader

دانلود نرم افزار NinjaTrader
دانلود نرم افزار NinjaTrader

نینجا تریدر NinjaTrader Version 6.5 نرم افزار NinjaTrader یکی از بهترین نرم افزار های موجود در بازار ارز ( فارکس ) می باشد. این نرم افزار دیتای خود را از متاتریدر دریافت می کند و همراه با امکانات بسیار خوبی نمایش می دهد. این نرم افزار بیش از 200 ابزار جهت تحلیل روند دارد و […]

نرم افزار NinjaTrader

نرم افزار NinjaTrader

نینجا تریدر NinjaTrader Version 6.5

نرم افزار NinjaTrader یکی از بهترین نرم افزار های موجود در بازار ارز ( فارکس ) می باشد. این نرم افزار دیتای خود را از متاتریدر دریافت می کند و همراه با امکانات بسیار خوبی نمایش می دهد. این نرم افزار بیش از 200 ابزار جهت تحلیل روند دارد و همچنین از اندیکاتور های مختلفی از جمله macd , RSI , Volume و ... نیز پشتیبانی می کند.

رابط کاربری بسیار بسیار ساده ان باعث شده تا به یکی از نرم افزار های محبوب بازار تبدیل شود و هر روز افراد بسیاری با استفاده از این نرم افزار بازار را تحلیل می کنند و اقدام به خرید یا فروش می کنند. همچنین این نرم افزار دارای پشتیبانی می باشد و با یاد داشتن کمی زبان انگلیسی می توانید از سایت رسمی نینجا تریدر اقدام به رفع مشکلات احتمالی بکنید. نینجا تریدر جزو معدود نرم افزار هایی می باشد که دارای پشتیبانی هستند و این یکی از برترین مزایای این نرم افزار به شمار می اید.

دانشکده آموزش بازار بورس و ارز این نرم افزار را در قالب سه ورژن اخری که از سایت رسمی نینجا تریدر منتشر شده در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

بخش دانلود
  • نام نرم افزار : نینجا تریدر NinjaTrader Version ورژن 6.5-7-8
  • تعداد نرم افزار : 3
  • نوع فایل : ZIP
  • حجم فایل : 23.18 مگابایت

لینک دانلود ورژن 8 لینک دانلود ورژن 7لینک دانلود ورژن 6.5