logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا ; معاملات بیت کوین متوقف نمی‌شود!

وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا ; معاملات بیت کوین متوقف نمی‌شود!
وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا ; معاملات بیت کوین متوقف نمی‌شود!

وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا   وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا ; معاملات بیت کوین متوقف نمی‌شود! در ادامه توسعه ویروس کرونا و وصال آن به نیویورک , اکثر وقت ها بانک ها در شرف تعطیلی بعضی شعبه های خویش قرار گرفتند . همینطور احتمال این‌که این ویروس توانمند باشد وال […]

وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا   وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا

وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا ; معاملات بیت کوین متوقف نمی‌شود!
در ادامه توسعه ویروس کرونا و وصال آن به نیویورک , اکثر وقت ها بانک ها در شرف تعطیلی بعضی شعبه های خویش قرار گرفتند . همینطور احتمال این‌که این ویروس توانمند باشد وال استریت را هم مبتلا خلل نماید بسیار است . البته خوشبختانه بازارهای ارزهای دیجیتال من جمله بیت کوین از این معظلات در امان می باشند .
به گزارش بیت کوینیست , بازار سهام روز دو‌شنبه بعد از شوک در بازار نفت تعطیل شوید . با این حال , ایراد کرونا برای ایجاد و شغل های وال استریت مضاعف بزرگتر است . برخی از بانک ها و سازمانهای مالی عظیم عالم در هم اکنون طرح ریزی برای همگام شدن باش رایط هستند که‌این همگامی احتمال دارد به اندک کردن نیروهای عمل خویش در سوی خودداری از شیوع ویروس باشد . برخی دیگر هم قصد نقل مکان خزانه خویش درین موقعیت را دارا هستند .
  وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا  
بانک جی‌پی‌مورگان ( JPMorgan ) , تیم های فروش وبازاریابی خودرا بین دفترهای دیگر خویش توزیع نموده است . خزانه مرکزی ایالات متحده هم از این موقعیت در امان نبوده و همین عمل را با مجموعه های خویش نموده است . تریدرهای گلدمن ساکس ( Goldman Sachs ) نیز تصمیم گرفته اند که تا مدتی به طور دورکاری به عمل خویش ادامه دهند .
به غیر از وال استریت و نیویورک , لندن نیز درحال نظارت حالت خویش درباره با ویروس کرونا می‌باشد و در اندیشه راه‌حل های احتمالی می‌باشند . آمار و ارقام قانونی انگلیس , نشان از مرگ ۶ بدن به موجب ویروس کرونا داراست . دویچه بانک ( Deutsche Bank ) و HSBC کار خودرا با برخی از پرسنل خویش به شکل دورکاری ادامه می‌دهند .
با بالا رفتن آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در نیویورک و لندن , اکثر زمان ها نهاد های معاملاتی که عمل دادوستد در بازرا سهام را داشتند زیر تاثیر این وضعیت قرار گرفته و معطل تعطیلی های احتمالی هستند .
بازارهای سهام و معاملات در تمام دنیا پایین تاثیر این ویروس قرار گرفته اند . البته خوشبختانه صرافی های وسیع ارز دیجیتال ضمنا دارا بودن دفتر ها قانونی قادرند عمل های مرتبط با صرافی هارا به حالت آنلاین و فاقد حضور فیزیکی ادامه دهند . با این اکانت جامعه ارزهای دیجیتال می تواند اطمینان داشته باشد که ویروس کرونا و یا این که هر ویروسی در آتی قدرتمند نمی‌باشد روی کسب و عمل و عمل ان ها موثر باشد .
چه بسا عظیم ترین صرافی های ارز دیجیتال که گروهی
والا متشکل از ۱٫۰۰۰ بدن سازمان میشود , برای نمونهف بر طبق داده های کاغذ لینکدین ,
صرافی کوین بیس قریب به بیتشر از ۱٫۰۰۰ نفر سازمان میشود . در جایگاه مقایسه ,
جی پی مورگان بالای ۲۰۰٫۰۰۰ کارمند دارااست که آبادی ها هزار نفر از این آمار در نیویورک درگیر کار هستند .
بانک و سازمان های مالی قصد دارا هستند خیلی از کار های خودرا به طور انلاین ادامه بدهند .
انجمن ورقه ها بهادار و بازارهای مالی ( SIFMA ) که یک گروه از خرید و فروش
گران وال استریت می باشد , در گفت و گویی به این
نکته اشاره کردند که در حین هر سال گنجایش و
اقتدار این نهادرا جهت عملیات فوریتی به وسیله وب و وبسایت های حمایت کننده و
شبکه های دارای ارتباط موردنیاز را بررسی می کند . اکسشارز

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,