logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

چند استراتژی کاربردی فارکس

چند استراتژی کاربردی  فارکس
چند استراتژی کاربردی فارکس

چند استراتژی کاربردی  فارکس در ادامه به معرفی چند استراتژی فارکس میپردازیم که به کرات دیده شده است در بازه زمانی طولانی سود آوری داشته اند.   چند استراتژی کاربردی  فارکس ۱: استراتژی فارکس ترید با چارت خالی     یکی از مهمترین خصوصیات این استراتژی سادگی و روانی آن میباشد.   این استراتژی با توجه […]

چند استراتژی کاربردی  فارکس

چند استراتژی کاربردی  فارکس

چند استراتژی کاربردی  فارکس
در ادامه به معرفی چند استراتژی فارکس میپردازیم که به کرات دیده شده است در بازه زمانی طولانی سود آوری داشته اند.  

چند استراتژی کاربردی  فارکس

۱: استراتژی فارکس ترید با چارت خالی

    یکی از مهمترین خصوصیات این استراتژی سادگی و روانی آن میباشد.   این استراتژی با توجه به اینکه در چارت از هیچ اندیکاتوری استفاده نمیشود   و شیوه تحلیل  و ترید خاص خودش را دارد که بر اساس نقاط حمایت و مقاومت در چارت عموما میباشد.   اولین گذینه پیشنهادی برای یادگیری شماست.

۲: استراتژی ترید بر اساس الگوهای ریاضی

  این استراتژی نیز در عین سادگی بر اساس بررسی چارت و تحلیل و همچنین ترید بر اساس الگوهای ریاضی   معاملات را انجام میدهد و میتوان گفت یکی از قویترین استراتژی های فعال میباشد.   اکسپرت این استراتژی با سابقه ای بیش از ۲ سال همچنان در سایت موجود و به رایگان در دسترس شماست.

۳ : استراتژی تحلیلی فارکس بر اساس پرایس اکشن

  یکی از جذاب ترین و پر مخاطب ترین استراتژی های فارکس   تحلیل و ترید بر اساس پرایس اکشن میباشد که البته لازم به ذکر است علاوه بر اینکه   صرفا بر اساس پرایس اکشن میتوان اقدام به تحلیل و ترید کرد اما خصوصیت بارز این نوع استراتژی   قابلیت ادغام با اکثریت استراتژی های اندیکاتری جهت فیلتر کردن دیگر استراتژی ها میباشد.

۴: استراتژی معاملاتی ایچی موکو

  این استراتژی با اینکه مخاطبین بسیار زیادی دارد.   اما بخاطر پیچیدگی و سختی زیادی که دارد نیاز به تمرکز و یادگیری بسیار دارد.   موارد بسیاری دیده شده افرادی که با این استراتژی توانسته اند رابطه خوبی برقرار کنند.   سودگیری مداوم نیز از فارکس کسب کرده اند و بسیار فراوان دیده شده اند افرادی که نتوانسته اند   درک درستی از ایچی موکو داشته باشند و به تحلیل اشتباهی روی آورده اند.   و همین امر باعث ضرر و زیان فراوانی برای آنها شده است. اگر این استراتژی را انتخاب میکنید برای ترید بر اساس ایچی موکو هیچ عجله ای نداشته باشید   و تا زمانی که کاملا بر آن مسلط نشده اید به هیچ وجه در حساب حقیقی ترید نکنید.

چند استراتژی کاربردی  فارکس

 

۵ : استراتژی معاملاتی ctrend

  این استراتژی فارکس یک استراتژی تست شده میباشد.   و مدت زیادی نیز هست که در سایت ارایه میشود.   استراتژی ctrend دارای دو نوع معامله هست که شیوه اول معامله تحلیلی میباشد.   و شیوه دوم معاملاتی ctrend بیشتر از آنکه تحلیلی باشد یک استراتژی ترکیبی هج میباشد.   که برای ریبیت سازی و خروج با سودهای کوچک طراحی شده است.

۶ : استراتژی معاملاتی کندل استیک

  استراتژی معاملاتی فارکس بر اساس کندل استیک یکی از قدیمی ترین و قویترین استراتژی های فارکس میباشد . اکثر تریدر ها و معامله گران که با کندل استیک معامله میکنند بر این باورهستند که کندل استیک به تنهایی نمیتواند یک استراتژی معاملاتی باشد . بر خلاف آنچه در بین اکثر معامله گران و تریدرها مشهور است آنچه ما در این چندین سال شاهد آن بودیم افرادی بودند که بر اساس کندل استیک به تنهایی اقدام به تحلیل و تعیین نقاط ورود و خروج  از معاملات خود داشته اند . هرچند ما نیز بر این باورهستیم که یقینا  با ترکیب کندل استیک با یک استراتژی قوی دیگر میتوان به نتایج بهتری رسید.   در آخرین صحبتی که با یکی از تریدرهای فارکس که با کندل استیک معاملات خود را انجام میداد و شواهد (( میزان برداشت از حساب )) در بلند مدت نشان دهنده سودگیری مداوم از بازار بود این معامله گر ادعا داشت که از ترکیب کندل استیک با نقاط حمایت و مقاومت بازار توانسته است تا به سوددهی مستمر برسد .   تحلیل و معاملات بر اساس کندل استیک میتواند در تایم فریم های پایین به جهت ورود اسکالپ باشد و یا میتواند در تایم فریم های بالای ۴ ساعته برای معاملات بلند مدت صورت بگیرد . برای یادگیری کندل استیک میتوانید از بخش جستجوی سایت با سرچ عبارتهایی چون شمعهای ژاپنی یا کندل استیک به آموزشهای مربوطه دسترسی داشته باشید .

۷ : استراتژی معاملاتی هارمونیک

  استراتژی هامونیک نیز یکی از پرطرفدار ترین و قدیمی ترین استراتژی های فارکس میباشد. شاید نتوان استراتژی هارمونیک را به عنوان بیهمتاترین استراتژی فارکس معرفی کرد ولی یقینا یکی از بهترین استراتژی های فارکس میباشد . هارمونیک یک استراتژی پیچیده و بسیار دقیق میباشد که به زودی  در سایت مقالات آموزشی مفصلی در خصوص آن منتشر خواهیم کرد . یقینا استراتژی های متعدد و زیادی در این بازار هستند که ما بخاطر طولانی تر نشدن این مبحث در این پست به معرفی آنها نپرداختیم . ولی در بخش استراتژی های معاملاتی به مرور تک به تک آنها را به شما معرفی خواهیم کرد . بهترین استراتژی فارکس را نمیتوان برای تمامی تریدرها به یک شکل معرفی کرد . اگر ابتدای این پست را به دقت مطالعه نکرده اید لطفا مجدد آنرا به دقت مطالعه کنید . چرا که باید با توجه به خصوصیات بهترین استراتژی فاکس برای هر شخص خود فرد نسبت به انتخاب و تمرین در خصوص آن اقدام کند .
چند استراتژی کاربردی  فارکس