logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

آموزش رسم چنگال اندرو

آموزش رسم چنگال اندرو
آموزش رسم چنگال اندرو

در این مقاله آموزش رسم خطوط با استفاده از بیوت ها.آموزش رسم و کاربرد خط میانی. اصول خط میانی بیچفورک و دیگر خطوط گنجانده شده است.   اولین چیزی که باید بیاموزیم این است که با مفهوم پیووت اشنا شویم و بتوانیم انرا به راحتی در چارت پیش رویمان تشخیص دهیم. پیووت : جائیست که […]

در این مقاله آموزش رسم خطوط با استفاده از بیوت ها.آموزش رسم و کاربرد خط میانی. اصول خط میانی بیچفورک و دیگر خطوط گنجانده شده است.

  اولین چیزی که باید بیاموزیم این است که با مفهوم پیووت اشنا شویم و بتوانیم انرا به راحتی در چارت پیش رویمان تشخیص دهیم. پیووت : جائیست که قیمت تغییر جهت میدهد . شاید همین الان فکر کنید که برای پیدا کردن پیووتها چند تا اندیکاتور یا ابزار می خوام معرفی کنم نه اشتباه نکنید. شما باید بتوانید با نگاه به چارت پیووتها را کشف کنید. به همین سادگی. این کار به تمرین نیاز به تمرین داره. بله پیووت نقطه ای ایست که قیمت تغییر جهت می دهد.

رسم خطوط روند با استفاده از پیووت ها

حالا قصد دارم کار ساده ای انجام بدم. میخوام پیووت ها را با خطوطی به هم وصل کنیم تا ببینیم چه کار بردی دارند. در واقع این خطوط ساده رو خطوط روند می نامند که کاربرد زیادی در بین تریدر ها دارند و ما به نوع خاصی از اون احتیاج داریم که باید بتونیم به خوبی اونو رسم کنیم. در تصویر زیر من چند تا پیووت رو با خط به هم وصل کردم. برای رسم خطوط روند باید از ابزار trendline در قسمت ابزار های متاتریدر استفاده کنید. اگر تیک پرتو رو بردارید خطوط دارای ابتدا و انتها رسم می کنه. در این مثال توجه شما رو به پیووتهایی که به هم وصل کردم جلب می کنم. تعجب نکنید میشه پیووتها رو اینطوری هم به هم وصل کرد. یعنی ایرادی نداره که با رسم خط روند از دو یا چند پیووت خط روند از وسط کندلی عبور کنه. راستش این مثال رو نشون دادم چون خیلی باهاش کار داریم.

در ضمن خطوط روند میتونه از دو یا بیشتر پیووت عبور کنه

خوب دوستان تا اینجا با پیووتها و رسم خطوط روند بر اساس اونها اشنا شدیم. مطالب مرتبط : آموزش ویدئویی چنگال اندوز ( کامران جعفر قلی ) آموزش چنگال اندروز ( اندرو پیچفورک ) آشنایی با چنگال های اندروز ( اندرو پیچفورک ) آموزش رسم چنگال اندروز 2 چنگال اندرو - وحید درزی

بخش دانلود
  • عنوان مقاله : آموزش چنگال اندرو
  • نویسنده : وحید درزی
  • زبان مقاله : فارسی
  • تعداد صفحات : 27
  • نوع فایل : PDF
  • حجم فایل : 823 کیلوبایت

لینک دانلود