logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال
کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال این کمپین‌ها با نام Bounty شناخته می‌شود. توضیح کلی روش کسب درآمد اساس کار این کمپین‌ها این است که از افراد دارای حساب کاربری فعال در شبکه‌های اجتماعی دعوت می‌شود تا با فعالیت‌هایی در شبکه‌های اجتماعی، ICO را به افراد بیشتری معرفی کنند. این فعالیت‌ها شامل ارسال پست‌ها همراه هشتگ […]

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال
این کمپین‌ها با نام Bounty شناخته می‌شود. توضیح کلی روش کسب درآمد اساس کار این کمپین‌ها این است که از افراد دارای حساب کاربری فعال در شبکه‌های اجتماعی دعوت می‌شود تا با فعالیت‌هایی در شبکه‌های اجتماعی، ICO را به افراد بیشتری معرفی کنند. این فعالیت‌ها شامل ارسال پست‌ها همراه هشتگ ICO، ریتوییت کردن توییت‌های ICO، حضور در گروه‌ها و کانال‌ها و بهطور کلی تبلیغ و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مرتبط با آن ICO است.

موارد موردنیاز برای کسب درآمد

١ – وجود حساب کاربری فعال در توییتر، فیسبوک، ردیت، تلگرام، فروم bitcointalk.org( هرچقدر در شبکه‌ها فعال‌تر بوده باشید و دنبال‌کننده‌ها و تعداد پست‌های بیشتری داشته باشید شانس کسب درآمد بیشتر است) ۲ – تسلط به زبان انگلیسی در حد فهم صحیح و کامل مطالب سایت‌ها( توانایی ترجمه روان در کسب درآمد بیشتر کمک می‌کند) ۳ – کیف پول مناسب( اغلب اوقات کیف پول MyEtherwallet مناسب است، اگر ICO بر پایه شبکه اتریوم باشد) 4 – حوصله، وقت آزاد و دو چشم سالم پتانسیل کسب درآمد هر ICO دارای کمپین Bounty متفاوتی است و تعداد توکن‌های مختلفی به هر دسته از شرکت کنندگان اختصاص می‌دهد.

ریسک‌ها

١ – کیفیت و کمیت کار شماطوری باشد که با وجود انجام کار، از طریق ICO به شما توکن تعلق نگیرد( که البته اگر مهارت کافی داشته باشید و فعالیت شما واقعا ارزش داشته باشد این ریسک کاهش می‌یابد) ۲ – قیمت توکن پس از قرار گرفتن در صرافی، خیلی کم باشد یا تعداد توکن‌هایی که بدست آورده‌اید آنقدر کم باشد که ارزش انجام تراکنش را نداشته باشد. ۳ – پس از انتخاب ICO و فعالیت در کمپین Bounty آن ICO باید این فعالیت را به آنها اعلام کنید. 4 – پس از اینکه توکن‌ها در صرافی قرار گرفت( که معمولا پس از ICO این توکن‌ها در یک صرافی قرار می‌گیرد) در آن صرافی عضو شوید و توکن که در کیف پول‌ Myetherwallet یا هرکیف پول دیگری است را وارد صرافی( Deposit) کنید و آنرا به بیت‌کوین یا اتریوم یا سایر ارزهای پرطرفدار تبدیل نمایید. تصمیم گیری در خصوص فروش یا نگهداری توکن برعهده خود شماست. صفحات خودتان در شبکه‌های اجتماعی را فعال نگهدارید و غیر از پست‌های مربوط به Bounty ها، سایر محتوای خوب و ترجیحا مرتبط با ارزهای دیجیتال را در آنجا ارسال کنید. به این ترتیب شانس کسب درآمد بیشتری خواهید داشت.

روش دوم کسب درآمد:

دریافت پورسانت بابت معرفی ICO در روش اول کسب درآمد که در همین مطلب از بورسینس خدمت شما توضیح دادیم، هیچ پورسانتی بابت فعالیت‌ها به شما تعلق نمی‌گیرد و شما صرفا به ازای فعالیت‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهید مقدار ثابتی توکن دریافت می‌کنید. توضیح کلی روش کسب درآمد اساس کار این است که شما در سایت ICO ثبت‌نام می‌کنید و یک لینک معرفی ICO به شما داده می‌شود. ( در برخی ICO‏‌ها چنین است)

موارد موردنیاز برای کسب درآمد

١ – توانایی تبلیغ لینک به افراد علاقه مند به روش‌های مختلف ۲ – تسلط به زبان انگلیسی در حد فهم صحیح و کامل مطالب سایت‌ها ۳ – کیف پول مناسب( اغلب اوقات کیف پول MyEtherwallet مناسب است، اگر ICO بر پایه شبکه اتریوم باشد) 4 – حوصله، وقت آزاد و دو چشم سالم پتانسیل کسب درآمد درآمد در این روش مستقیما بستگی به این موضوع دارد که زیرمجموعه‌های شما چقدر خرید انجام دهند. به همین دلیل ICO را باید به افرادی معرفی کرد که واقعا با این حوزه آشنا هستند و احتمال بالایی وجود دارد که خرید توکن را انجام دهند. که اینکار تلاش‌های شما را بی‌فایده می‌کند. بنابراین فقط باید ICO‏‌‌های معتبر که ویژگی آنها را در این صفحه توضیح داده‌ایم انتخاب کنید. ۵ – پس از اینکه توکن‌ها در صرافی قرار گرفت( که معمولا پس از ICO این توکن‌ها در یک صرافی قرار می‌گیرد) در آن صرافی عضو شوید و توکن که در کیف پول‌ Myetherwallet یا هرکیف پول دیگری است را وارد صرافی( Deposit) کنید و آنرا به بیت‌کوین یا اتریوم یا سایر ارزهای پرطرفدار تبدیل نمایید. سپس این ارز را از طریق صرافی‌های ایرانی به ریال تبدیل کنید. البته در صورتی که اعتقاد دارید پروژه پیشرفت خواهد داشت می‌توانید توکن را به امید اینکه قیمت آن رشد کند نگهدارید. تصمیم گیری در خصوص فروش یا نگهداری توکن برعهده خود شماست. ۶ – بهتر است با تولید محتوای مناسب( بهطور مثال ایجاد یک صفحه یا کانال در شبکه‌های اجتماعی) رسانه خودتان را بسازید تا بتوانید علاوه بر انتشار محتوای خوب، فرصت کسب درآمد از طریق معرفی ICO‏‌ها را نیز داشته باشید.