logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

10 کاری که برای میلیادر شدن باید انجام بدیم

10 کاری که برای میلیادر شدن باید انجام بدیم
10 کاری که برای میلیادر شدن باید انجام بدیم

10 کاری که برای میلیادر شدن باید انجام بدیم در این مطلب برای شما عزیزانی که دنبال موفقیت در کسب و کار و زندگی هستید مطلبی آماده کرده ایم که میتواند زندگی شما را تغییر دهد. این ده قدم هم زندگی و هم ثروت شما را متحول می کند. 1- ایجاد یک تعهد: سفر با […]

10 کاری که برای میلیادر شدن باید انجام بدیم

10 کاری که برای میلیادر شدن باید انجام بدیم

در این مطلب برای شما عزیزانی که دنبال موفقیت در کسب و کار و زندگی هستید مطلبی آماده کرده ایم که میتواند زندگی شما را تغییر دهد. این ده قدم هم زندگی و هم ثروت شما را متحول می کند.

1- ایجاد یک تعهد:

سفر با یک‌قدم آغاز می‌شود اما قبل از برداشتن قدم اول شما باید تصمیم به قدم برداشتن کنید. درواقع شما باید درراه میلیاردر شدن تصمیم آن را در ذهن خود بگیرید. این اتفاق یک‌شبه نمی‌افتد پس شما باید ذهن خود را برای یک سفر پرفرازونشیب آماده کنید. فکر کردن و تصور کردن بدون تصمیم به میلیاردر شدن اصلاً خوب نیست. به‌طورکلی در قدم اول شما باید تصمیم به میلیاردرشدن بگیرید. این قدم راحتی است اما خیلی مهم است پس آن را نادیده نگیرید.

2- فهماندن به اینکه چه می‌خواهید:

در اینجا باید یک سؤال مهم از خود بپرسید: چرا می‌خواهید یک میلیاردر شوید؟ اگر برای داشتن پول زیاد است، پس دوباره فکر کنید. برای آنچه که می‌خواهید باید اهدف خاصی را برای خود درست کنید. درباره خواسته‌ها و اهداف زندگی خود فکر کنید و اینکه چه چیز خوبی درباره میلیاردر بودن وجود دارد؟ خرید یک خانه در کنار دریا یا داشتن پول برای ساخت یک رستوران؟ اهداف شما هر چه که باشند یک لیست از آنها بسازید. درآمدی که شما بدست میاورید فقط ورق اسکناس نیست، وسیله‌ای برای به حقیقت پیوستن رویاهای شماست.

3- بفهمید که چه کاری می‌خواهید انجام دهید:

پولی را که می‌خواهید به خودی خود بدست نمی‌آید. در مرحله قبل شما فهمیدید که چرا می‌خواهید میلیاردر شوید و حالا وقت آن است که بفهیمد چطور میخواهدی میلیاردر شوید. برای میلیاردر شدن راه‌های زیادی وجود دارد شاید شما خرید و فروش خانه را شروع کنید یا اینکه بیزینس خودتان را شروع کنید و یا شاید شما می‌خواهید وارد بازار سرمایه شوید. بسیاری از میلیاردرهای قدیمی ثروت خود را از یک منبع بدست نیاورده‌اند، آن‌ها درآمدهای متعدد داشتند.

4- به دنبال راهنمایی باشید:

بسیاری از افراد هستند که دانش خودشان را با مبالغ ناچیز در اختیار سایرین گذاشته‌اند و با استفاده از این اطلاعات مفید، شما دیگر نیاز نخواهد بود تجربیات را با بهای سنگین بدست آورید. به طور مثال اگر شما می‌خواهید از راهنمایی دانشکده آموزش بازار بورس و ارز استفاده کنید و از معامله گری کسب درآمد کنید، در این صورت ما کمک‌تان می‌کنیم. این دانشکده برای کمک به شما هم برای معامله گری سهام و هم سرمایه‌گذاری در بورس راه اندازی شده. شما می‌توانید از مطالب سایت برای موفقیت در بورس استفاده کنید.

5- خودتان دست به کار شوید:

هنگامی که شما معنای میلیاردر شدن را فهمیدید، وقت شروع کار است. اگر شما از این سایت یاد می‌گیرید به این معنا است که می‌خواهید از بورس درآمد داشته باشید. به مطالبی که مطالعه می‌کنید توجه داشته باشید و همچنان به یادگیری ادامه دهید. هر معامله فرصتی برای یادگیری چیزهای جدیدی است.

6- پس انداز کنید:

بله درست شنیده‌اید، برای میلیاردر شدن پس انداز کنید. هنگامی که شما شروع به معامله با حساب کوچک کنید در نهایت می‌خواهید که موقعیت خود را در بازار افزایش دهید و وقتی با پول زیاد سرمایه گذاری کنید سود بالقوه شما بیشتر می‌شود؛ و راه این کار پس انداز است. حتی اگر درآمد شما کم است، بخش زیادی از آن را پس انداز کنید. این بدین معنی است که در معاملات بعدی شما پول زیادی برای سرمایه گذاری دارید. با گذشت زمان خواهید دید پولی را که می‌توانید پس انداز کنید بیشتر است؛ و می‌توانید چیزهایی را که دلتان می‌خواهد بخرید بدون اینکه از پس انداز خود استفاده کنید.

7- اطراف خود را از افراد موفق پر کنید:

اگر شما با دوستان دانشگاهی که شغل بدون آینده‌ای دارند، در ارتباط باشید، پس چگونه می‌خواهید پیشرفت کنید و جلو بروید؟ برای داشتن ارتباطات عالی، اطراف شما را باید افراد موفقی بگیرند. شما شگفت زده خواهید شد وقتی ببینید از موفقیت‌های آنها به شما هم می‌رسد. شما ببینید که افراد موفق چگونه رفتار می‌کنند تا ببینید فرصت‌ها به روی شما باز می‌شوند.

8- به یادگیری ادامه دهید:

این مرحله کلیدی است، چون بعضی وقت‌ها معامله گران این را فراموش می‌کنند. هنگامی که شما گام‌های موفقیت را برمی‌دارید و در بازار سود می‌کنید، اهمیت ادامه یادگیری بیشتر می‌شود. یادگیری مداوم به شما برای ماندن در صحنه کمک می‌کند و شما را راضی نگه می‌دارد. یادگیری مادام العمر از عادت‌های معمول میلیاردرهای قدیمی است و باید به یکی از عادت‌های شما هم تبدیل شود.

9- به پیشرفت ادامه دهید:

علاوه بر اینکه شما همیشه باید به دنبال یادگیری باشید باید به دنبال پیشرفت نیز باشید. خود را تجزیه تحلیل کنید. نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید. سعی در از بین بردن نقاط ضعف خود کنید. عادات بد خود را کم کم از خود دور کنید. و این را همیشه در نظر بگیرید: همیشه به پیشرفت ادامه دهید، شما هنوز هم کار زیادی برای پیشرفت دارید.

10- عاشق کارتان باشید:

فرقی نمی کند که شما چه کاری میخواهید انجام دهید. اگر به ان کار کار علاقه نداشته باشید پیشرفت نمی کنید. وقتی به کاری علاقه دارید ان کار برایتان مانند تفریح می ماند از ان در نمی روید،  کار را شل انجام نمی دهید و به طور کلی کار را به طور کامل و عالی انجام می دهید بدون انکه خسته شوید زیرا برای شما مانند تفریح می ماند.