logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

6 میلیادر سرمایه گذار با بیشترین میزان جست و جو در گوگل

6 میلیادر سرمایه گذار با بیشترین میزان جست و جو در گوگل
6 میلیادر سرمایه گذار با بیشترین میزان جست و جو در گوگل

6 میلیادر سرمایه گذار با بیشترین میزان جست و جو در گوگل در این مطلب از دانشکده آموزش بازار بورس و بازار ارز ثروتمندانی که دارایی خود را بیشتر از طریق سرمایه گذاری به  دست آورده اند و در بین جست و جوی های انجام شده در مورد افراد ثروتمند بیشترین جست و جو ها […]

The billionaires of the world - 6 میلیادر سرمایه گذار با بیشترین میزان جست و جو در گوگل

6 میلیادر سرمایه گذار با بیشترین میزان جست و جو در گوگل
در این مطلب از دانشکده آموزش بازار بورس و بازار ارز ثروتمندانی که دارایی خود را بیشتر از طریق سرمایه گذاری به  دست آورده اند و در بین جست و جوی های انجام شده در مورد افراد ثروتمند بیشترین جست و جو ها در مورد این افراد بوده است.

6 – تی.بون پیکنز (14,800 جستجوی ماهانه در گوگل)

رئیس شرکت « BP Capital Management» که سرمایه‌گذار میلیاردر حوزه انرژی است، نفر بعدی لیست ماست. پیکنز روی نفت و سایر شرکت‌ها در حوزه انرژی متمرکز شده و توانسته است ثروت عظیمی را از این طریق انباشته کند.

5 – ری دالیو (18,100 جستجوی ماهانه در گوگل)

ری دالیو، موسس شرکت بریج واتر، رکود بیش از 40 سال موفقیت در رشد بزرگ‌ترین صندوق تامین سرمایه در جهان را داراست. “بریج واتر” رکورد درخشان بازدهی در کل دوران فعالیت خود را دارد و توانسته است آشفتگی اخیر بازارهای جهانی را بسیار بهتر از سایر صندوق‌ها و به خوبی تحمل کند که باعث شده “ری دالیو” به عنوان یک سرمایه‌گذار مورد توجه باقی بماند.

4 – بیل آکمن (27,100 جستجوی ماهانه در گوگل)

با وجودیکه شرکت ” Pershing Square” متعلق به «بیل آکمن» در ماه‌های اخیر مشکلاتی را داشته است، این سرمایه‌گذار به عنوان یکی از اشخاصی که بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده باقی مانده است. این سرمایه‌گذار میلیاردر نظرات بحث‌برانگیزی درباره شرکت‌هایی مانند هربالایف (یک شرکت بازاریابی چندسطحی آمریکایی) داده و با وجودیکه همه کمپین‌های وی موفق نبوده است، بطور کلی به عنوان شخصی با عملکرد چشم‌گیر و سرمایه‌گذاری قابل احترام در صنعت شناخته می‌شود.

3 – کارل ایکان (60,500 جستجوی ماهانه در گوگل)

کارل ایکان، فعال سرمایه‌گذار مشهور و رهبر ” Icahn Enterprises” گاهی اوقات تیتر اخباری که از اقدامات جسورانه وی در سرتاسر دنیا حاکی است را به خود اختصاص می‌دهد. با داشتن شهرت به عنوان فردی یک‌دنده و اهل جدل و دعوا که شرکت‌ها را تصاحب می‌کند، نظرات ایکان درباره سرمایه‌گذاری آنقدر تاثیرگذار است که در دنیای سرمایه‌گذاری، مفهومی جدید به نام ‘Icahn Lift’ شکل گرفته است به این معنی که هرزمان او شروع به خرید سهام شرکتی می‌کند، قیمت آن سهام افزایش می‌یابد.

2 – جورج سورس (135,000 جستجوی ماهانه در گوگل)

این سرمایه‌گذار بحث‌برانگیز، نفر بعدی لیست بیشترین سرچ‌های گوگل در بین سرمایه‌گذاران است. سورس بیشتر به خاطر فروش پوند انگستان در اواخر 1992 مشهور است، اقدامی که در یک روز برای وی سودی بین 1 تا 2 میلیارد دلار در پی داشت. گذشته از این رویداد، صندوق کوانتوم که تحت نظر وی است طی سال‌ها بازدهی متناوبی داشته است.

1 – وارن بافت (201,000 جستجوی ماهانه در گوگل)

وارن بافت، رهبر شرکت برکشایر هاتاوی و یکی از ثروتمندان دنیا، از مدت‎ها قبل شهرت زیادی در سرمایه‌گذاری پیدا کرده و به عنوان یک فرد زیرک و دانا شناخته شده است. شرکت وی در دهه‌های گذشته بصورتی نمایی رشد داشته و دیدگاه وارن بافت روی سرمایه‌گذاری توسط بسیاری از متخصصان در صنایع مختلف مانند طلای خالص تلقی می‌شود.