logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

تبلیغ دیدن یا ماینینگ

تبلیغ دیدن یا ماینینگ
تبلیغ دیدن یا ماینینگ

تارنما خبری سالون ( Salon ) به مخاطبانی که از پلاگین ادبلاکر ( مسدودکننده نمایش تبلیغ آنلاین ) در مرورگر خویش به کار گیری می نمایند پیشنهادی تعجب آور را ارایه مینماید . سالون از بازدیدکنندگان خویش میخواهد یا این که پلاگین مذکور را غیرفعال نمایند و یا این که به‌این وبسایت قابلیت بهره‌گیری از […]

تارنما خبری سالون ( Salon ) به مخاطبانی که از پلاگین ادبلاکر ( مسدودکننده نمایش تبلیغ آنلاین ) در مرورگر خویش به کار گیری می نمایند پیشنهادی تعجب آور را ارایه مینماید . سالون از بازدیدکنندگان خویش میخواهد یا این که پلاگین مذکور را غیرفعال نمایند و یا این که به‌این وبسایت قابلیت بهره‌گیری از رایانه خویش برای ماینینگ ارز دیجیتال را بدهند .

این وب سایت خبری به مخاطبان اعلام می کند که از آن‌جا که برای محافظت محتوای مجانی بایستی تبلیغاتی را نشان دهد , یوزرها می توانند میان بازدید این آگهی‌ها و یا این که دادن اذن بدین سایت برای به کارگیری از توان پردازشی به کارگیری نشده رایانه خویش یکی را تعیین نمایند .

این سامانه توضیح میدهد که برنامه کنونی در شرایط آزمایشی قراردارد و از رایانه مخاطب برای یاری و حمایت از پرورش فناوری بلاکچین و ارز رمزپایه به کار گیری می‌نماید . در واقع سالون هیچ نامی از ماینینگ ارز دیجیتال نمی‌برد .

یان مایلز ( روزنامه‌نگار ) در توییتر خویش نوشت که سالون از اسکریپت کوینهایو به کارگیری مینماید . گفتنی است کوینهایو اسکریپتی برای استخراج آلت کوین مونرو است که تحت عنوان منبعی جایگزین به جای درآمد ناشی از تبلیغات کاربرد دارااست .

سوء به کار گیری از اسکریپت کوین‌هایو پدیده تازه نیست . هفته پیش بود که مشخص شد عده‌ای از تبلیغ‌دهندگان در یوتیوب از این اسکریپت برای به کارگیری از رایانه مخاطبان ویدئوهای یوتیوب به خواسته ماینینگ مونرو بهره گرفته‌اند . همینطور اوج‌گیری محبوبیت مونرو به سو‌ء استعمال بعضی هکرها از ۷۰۰۰ تلفن همراه اندرویدی و تلویزیون‌های هوشمند برای ماینینگ این آلت کوین می انجامد .