logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بارسلون پول مجازی خود را به ارزش یک یورو منتشر کرد

بارسلون پول مجازی خود را به ارزش یک یورو منتشر کرد
بارسلون پول مجازی خود را به ارزش یک یورو منتشر کرد

بارسلون ارز دیجیتالی خود را به قیمت یک یورو منتشر کرد شهر بارسلون اسپانیا از ارز دیجیتال خود با نام REC رونمایی کرد که ارزش آن هم اندازه یک یورو است . شهر بارسلون اسپانیا , ارز دیجیتال انحصاری خود با نام ( Recurso Economico Ciudadano ( REC را منتشر کرد که شهروندان بارسلونایی میتوانند […]

بارسلون ارز دیجیتالی خود را به قیمت یک یورو منتشر کرد

شهر بارسلون اسپانیا از ارز دیجیتال خود با نام REC رونمایی کرد که ارزش آن هم اندازه یک یورو است .

شهر بارسلون اسپانیا , ارز دیجیتال انحصاری خود با نام ( Recurso Economico Ciudadano ( REC را منتشر کرد که شهروندان بارسلونایی میتوانند آن را در ۱۰ محله به کارگیری کنند ; ضمن این که انتظار میرود استعمال از آن در بخش ها بیشتری ادامه پیدا کند .

نام این ارز دیجیتال به گویش محلی به معنی «منبع اقتصادی شهروندان» است که تجارت محلی را بوسیله ساکنین بارسلونا برای خرید از مغازها ارتقا می دهد . پرداخت از طریق ارز دیجیتال REC به صورت بی واسطه با گوشی هوشمند انجام می‌گیرد .

نرخ ارز REC برابر است با یورو ; اما در پروسه اولیه انتشار و معرفی آن , مغازه دارها تنها مجاز به داد و ستد این ارز به یورو می باشند . ارز دیجیتال REC به عنوان جزو برنامه اقدامات نوآورانه شهری اروپایی است که در پی ایده سطح دست کم درآمدی تضمین شده به تمام ساکنین دنبال می شود ; ضمن این که اتحادیه اروپا هم خواهان اجرای این طرح در تمام کشورها عضو این اتحادیه است .

به گفته بعضا از کارشناسان اقتصادی , به کارگیری چنین شیوه پرداختی باعث کار کشته شدن مردم در به کار گیری ابزارهای دیجیتال در داد و ستد می شود و پول صرفا در باطن جامعه صرف می شود و در جامعه باز سرمایه گذاری می شود . همچنین کشورهای ضعیف تر هم به لحاظ اقتصادی میتوانند از این ابزاراها سود ببرند .

بر اساس این گزارش , طرح آزمایشی استفاه از ارز دیجیتال REC تا اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت آزمایشی در بارسلونا انجام خواهد گرفت و درصورتی که که موفقت آمیز باشد , تداوم پیدا می‌کند .