logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس
چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس و قابلیت و امکان تبدیل ارزهای قانونی بازار ارزهای دیجیتال در شش ماهه قبل شاهد افت قابل توجهی در قیمت‌ها بود و بخش اعظمی از سرمایه‌گذاران هم از این بازار بیرون شدند . با این حال , صرافی ارز دیجیتال بایننس در این […]

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس و

قابلیت و امکان تبدیل ارزهای قانونی

بازار ارزهای دیجیتال در شش ماهه قبل

شاهد افت قابل توجهی در قیمت‌ها بود و

بخش اعظمی از سرمایه‌گذاران هم از این بازار بیرون شدند .

با این حال , صرافی ارز دیجیتال بایننس در

این مقطع از رویش چشمگیری برخوردار شده‌است .

ارتقا چشمگیر تعداد یوزرها بایننس

بایننس یکی بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای

دیجیتال دنیاست . از اولِ این سال میلادی تعداد

یوزرها این صرافی آنلاین ۴ برابر شده‌است .

شمار یوزرها بایننس هم‌اکنون حدود ۹ میلیون است .

این در حالی است که در ژانویه همین سال تعداد یوزرها بایننس صرفا ۲ میلیون نفر بود .

ولی این رویش شایان توجه تعداد یوزرها بایننس در سود این مجموعه آن‌قدرها تاثیر نداشته است . در واقع از دسامبر سال ۲۰۱۷ بدین سو , درآمد بایننس با افت قابل توجهی روبرو بوده است . این صرافی ارز دیجیتال در سه ماهه نخستین سال ۲۰۱۸ سودی هم اندازه با ۱۵۰ میلیون دلار داشت . این در حالی است که سود بایننس در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ برابر با ۲۰۰ میلیون دلار بود .

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

بایننس تا به امروز صرفا در قضیه خرید و فروش ارزهای دیجیتال عمل داشت . البته آتی غیر قابل فهم این بازار منجر شده قابلیت معاوضه ارزهای قانونی هم درین صرافی آنلاین مهیا شود . یورو اول ارزی است که وارد این سامانه خواهد شد . این مورد میتواند به ارتقا بیشتر تعداد یوزرها بایننس و جذب سرمایه‌گذاران بیشتر بیانجامد .

مدتی پیش بود که بایننس اعلام کرد قصد دارااست محل کار مرکزی خویش را به جزیره مالت پیروزشود . این صرافی هم‌اکنون در هنگ‌ کنگ حضور دارااست و برهان این تصمیم را فشارهای گوناگون وارده از طرف دولت اعلام نموده است . مالت یک میهن اروپایی است که ضوابط تسهیل‌گرانه‌ای برای ارزهای دیجیتال داراست . این استقبال به قدری است که چه بسا بعضی کارشناسان , مالت را «جزیره بلاک چین» می‌نامند .

شانپنگ ژاو ( Changpeng Zhao ) مدیرعامل بایننس است که نامش در فهرست ثروتمندترین اشخاص بازار ارز دیجیتال نشریه فوربس به دیده می خورد . وی اعلام‌کرد که‌این صرافی به زودی جواز کار در جزیره جرسی را اخذ خواهد کرد . محل کار بایننس در جرسی بیشتراز ۱۰۰ کارمند خواهد داشت . همینطور ظاهرا مدیران بایننس در هم اکنون رای زنی با مقامات بانکی و قانون‌گذاری تایوان می باشند .

گفتنی است بایننس یک صندوق سپرده گذاری جسورانه را هم تاسیس نموده است . این صندوق سرمایه‌ای یک میلیارد دلاری داشته و بر روی استارتاپ‌های حوزه بلاک چین و عرضه نخستین سکه سرمایه‌گذاری خواهد کرد