logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بیت کوین در سال 2025

بیت کوین در سال 2025
بیت کوین در سال 2025

چهار سال پیش مقاله ای در وبسایت reddit پخش شده است که در آن تالیف کننده ادعا میکند از سال ۲۰۲۵ آمده است و به پیشبینی آینده عالم با بیت کوین میپردازد . در این مقاله او قیمت های سال ۲۰۱۵ و سال ۲۰۱۷ بیت کوین را تقریبا به درستی پیشبینی کرده است که سبب […]

چهار سال پیش مقاله ای در وبسایت reddit پخش شده است که در آن تالیف کننده ادعا میکند از سال ۲۰۲۵ آمده است و به پیشبینی آینده عالم با بیت کوین میپردازد . در این مقاله او قیمت های سال ۲۰۱۵ و سال ۲۰۱۷ بیت کوین را تقریبا به درستی پیشبینی کرده است که سبب شد بازتاب زیادی در بین کاربران داشته باشد .

در‌حالتی که به کلام های من یقین ندارید ,عمل نمائید , چون راهی برای اثبات هر کس ادعا می کنم هستم , ندارم .

نمی‌خواهم هیچ وقتی از شما تلف کنم , بدین ترتیب تنها آنچه را که تاکنون اتفاق افتاده می‌گویم . به طور میانگین , تاکنون ارزش بیت کوین هر ساله ارتقاء پیدا کرده است .

از ۰٫۱ دلار در سال ۲۰۱۰ , به ۱ دلار در سال ۲۰۱۱ , به ۱۰ دلار در سال ۲۰۱۲ , به ۱۰۰ دلار در سال ۲۰۱۳ رسیده است . سپس , فرآیند افزایش قیمت پاره ای نمایان می شود , هم اکنون بها آن هر دو سال یکبار اضافه می شود . قیمت بیت کوین به ۱۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۵ افزایش مییابد , 10000دلار در سال ۲۰۱۷ , 100000 دلار در سال ۲۰۱۹ , و 1000000دلار در سال ۲۰۲۱٫ از اینجا به آن گاه , نمی توان ارزش را با دلار اعلام‌کرد , زیرا دیگر دلاری به کار گیری نمی‌شود و هیچ بانک مرکزی برای این قضیه پول صادر نمیکند .

ارزهای دیجیتال اکنون ( سال ۲۰۲۵ ) بیش از ۱۹ میلیون بیت کوین در جهان شناخته شده است و چند صد هزارتایی هم از بیت کوین ها از دست رفته اند و قابل به کار گیری نیستند . امروزه با جمعیت بیش از ۷ میلیارد نفر روبرو هستیم . این به این معنی است که در‌صورتی‌که بیت کوین ها را در میان مردم تقسیم کنیم , ‌ به هر نفر فقط ۰٫۰۰۳ بیت کوین خواهد رسید . با این حال , به دلیل توزیع نابرابر ثروت در عالم من , هر شخص به طور میانگین صرفا ۰٫۰۰۱ بیت کوین دارد . بله صحت دارد , بخش اعظمی از شما که این مقاله را می خوانید , در عالم من ثروتمند محسوب می شوید . شخصا در حوالی من , ‌ مرد جوان و آزار دهنده ای زندگی می کرد که که دو سال پیش به حساب سابق Reddit خود وارد و متوجه شد که در سال ۲۰۱۳ که ۱۶ ساله بوده است به دلیل انجام کاری ۰٫۰۱ بیت کوین به عنوان پاداش به او رسیده است . پس از فهمیدن این داستان او یک بلیط هواپیما خرید , خانه خود را ترک کرد و سوای این که به کسی چیزی بگوید به یک Citadel رفت .

Citadel چیست؟ احتمالا تعجب نمایید اما با گذشت زمان که ارزش بیت کوین به ۱۰۰۰ دلار رسید , شرکت ها خدماتی برای “ ثروتمندان بیت کوین ” آغاز به کار کردند تا از خود و ثروت آنها محافظت کنند . این خدمات ابتدا با گاوصندوق های گرانقیمت آغاز شد و بیمه های گوناگون برای بیت کوین ارائه شد , سپس خدمات قراردادن حفظ کننده ارائه داده شد , و امروزه ثروتمندان بیت کوین در شهرهای ایزوله ای به نام Citadel زندگی می کنند . در اکثر این پناهگاه ها از مصالح و استحکاماتی استفاده می شود که برای محافظت از مکان هایی که در آن دستگاه استخراج بیت کوین وجود دارد هم مصرف شده شده اند . چیزی به اسم ASICminer که شما به عنوان یک شرکت می شناسید , ‌ برای من به عنوان شهری شناخته شده است که آقای فریدمن مانند یک فرمان روا در آن حکومت میکنند .

در دنیای من , که به زودی دنیای شما خواهد بود , اکثر جامعه ها دیگر وجود نخواهد داشت , زیرا تراکنش های بیت کوین به صورت ناشناس انجام می شود و در سود بیشتر جوامع نمی توانند مالیاتی از شهروندان بگیرند . بیشترین موفقیت بیت کوین , پنهان سازی ثروت از دولت بود . به جز مردم کشورهای سرکش ( rogue states ) مانند لوکزامبورگ , موناکو و لیختن اشتاین که توسط دستگاه های جاسوسی کنترل می گردند , هیچ مورد ای برای دوری از مخفی کردن پول در بیت کوین نیست .
در دنیای من , جامعه ها همت کردند که با خرید بیت کوین به به بقای خویش ادامه دهند البته با ارتقاء بها بیت کوین مشکلات آنان بیشتر شد . جامعه ها خرید بیت کوین را مخفیانه انجام دادند