logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بیت کوین در ایرلند

بیت کوین در ایرلند
بیت کوین در ایرلند

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ساخت‌وساز در ایرلند اذعان کرد پرداخت‌ با بیت کوین را هم به فهرست شیوه‌های پرداخت خویش بیشتر نموده است . جیمزی هاگان ( Jamesy Hagan ) که رئیس این موسسه است گفت به خاطر ارتقاء عشق و علاقه به خرید املاک و معاش در ایرلند شمالی و از یک سو ارتقا روش […]

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ساخت‌وساز در ایرلند اذعان کرد پرداخت‌ با بیت کوین را هم به فهرست شیوه‌های پرداخت خویش بیشتر نموده است .
 
جیمزی هاگان ( Jamesy Hagan ) که رئیس این موسسه است گفت به خاطر ارتقاء عشق و علاقه به خرید املاک و معاش در ایرلند شمالی و از یک سو ارتقا روش استعمال بیت کوین در سراسر جهان این تصمیم را اتخاذ کرد . در واقع , این مبادرت پاسخی به تقاضای بازار بود .
 
بر طبق اعلام خبر نامه بلفاست تلگراف , کمپانی هاگان هاومز ( Hagan Homes ) اولین کمپانی حوزه ساخت‌وساز در جمهوری ایرلند است که پرداخت با بیت کوین را هم میپذیرد .
 
آقای هاگان قبول می کند که‌این این‌راه , خطرات یگانه خودش را هم داراست . وی با اشاره به نوسانات شدید در بازار ارز دیجیتال میگوید :
 
«البته مخاطراتی در به کارگیری از بیت کوین تحت عنوان یک شیوه پرداخت موجود هست که ادله آن هم نوسانات شدید درین بازار است . البته خریداران و فروشندگان راه‌هایی خلاقانه برای مقابله با این خلل خواهند یافت . ما هم با بهره‌گیری از این شیوه‌های خلق کننده از این ابتکار استقبال میکنیم . »