logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بلاک چین در بلژیک توسط فوجیستو

بلاک چین در بلژیک توسط فوجیستو
بلاک چین در بلژیک توسط فوجیستو

کمپانی دارنده نام ژاپنی فوجیستو اخیرا اعلام کرده که قصد داراست مرکز بین‌المللی اختراع بلاک چین را در بروکسل ( پایتخت بلژیک ) فعال‌سازی کند . هدف از بهره برداری این مرکز واکاوی کاربردهای بالقوه این فناوری در حوزه‌های متفاوت است . این راس جدید به پژوهش و توسعه و گسترش راه‌حل‌های بر طبق بلاک […]

کمپانی دارنده نام ژاپنی فوجیستو اخیرا اعلام کرده که قصد داراست مرکز بین‌المللی اختراع بلاک چین را در بروکسل ( پایتخت بلژیک ) فعال‌سازی کند . هدف از بهره برداری این مرکز واکاوی کاربردهای بالقوه این فناوری در حوزه‌های متفاوت است . این راس جدید به پژوهش و توسعه و گسترش راه‌حل‌های بر طبق بلاک چین , از حسابرسی با فناوری دفتر کل توزیع شده گرفته تا انتخابات با بلاک چین خواهد پرداخت .

یووس دی بورگارد ( مدیریت دفتر کار منطقه‌ای فوجیستو در بلژیک , هلند و لوکزامبورگ ) اعلام کرد که ارتقا علاقه به بلاک چین در بین مشتریان و وجود کاربردهای بالقوه بسیار از اصلی‌ترین عارضه ها روی آوردن این موسسه به افتتاح این مرکز پژوهشی بوده است . او می گوید : «این جدید آغاز کار است , زیرا قصد داریم کاربردهای گسترده‌تری از بلاک چین را در حوزه‌های گوناگون تجاری مورد تحلیل قرار دهیم . »

بر طبق گزارش منتشر شده توسط این مجموعه , بروکسل از این جهت به عنوان مقر این مرکز پژوهشی انتخاب شد که از مزیت جغرافیایی , سیاسی , فنی و زبانی برای سازمان‌های بین‌المللی که به دنبال کاربرد فناوری بلاک چین هستند برخوردار‌است .