logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

نرم افزار داینامیک تریدر

نرم افزار داینامیک تریدر
نرم افزار داینامیک تریدر

این نرم افزار ، يكي از نرم افزارهاي بسيار پر كاربرد و مفید در زمینه تحلیل تکنیکال می باشد كه توسط گروه تحليلی دايناميك تريدر با مديريت آقاي رابرت ماينر طراحي و ارائه شده است . نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader) یکی از قوی ترین نرم افزارهای تحلیلی است که ابزارهای ویژه موج شماری […]

این نرم افزار ، يكي از نرم افزارهاي بسيار پر كاربرد و مفید در زمینه تحلیل تکنیکال می باشد كه توسط گروه تحليلی دايناميك تريدر با مديريت آقاي رابرت ماينر طراحي و ارائه شده است . نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader) یکی از قوی ترین نرم افزارهای تحلیلی است که ابزارهای ویژه موج شماری و تحلیل زمانی را در خود دارد. نرم افزار داینامیک تریدر که بیش از 15 سال است در زمینه ارائه بستر مناسب تحلیل برای تحلیلگران تکنیکال عمل می کند و یکی از بهترین ابزار های تحلیل تکنیکال بازار است. این نرم افزار توسط تیم نرم افزاری رابرت ماینر تولید شده و تاکنون ورژن های مختلفی از آن تولید و معرفی شده که در زیر لینک بهترین و کامل ترین نسخه های موجود بصورت کرک شده جمع آوری شده. این نرم افزار هم برای بورس تهران هم بورس بین الملل کاربرد دارد و تنها چالش کار با این نرم افزارها تهیه و ورود دیتا به آن است.

توضیحاتی مختصر در مورد داینامیک تریدر :
محیط گرافیکی بالا بسيار مناسب و کارا براي اليوت كاران بدليل سهولت در ليبل گذاري و ... قابليت های بسيار در تحليل زماني امكان حذف و ویرایش خطوط اضافی و نسبت ها در بخش های مختلف به سلیقه کاربر نشان دادن پيوت هاي روزانه بصورت اتوماتيك تحليل زماني خودكار و ارائه گزارش ابزار پيچفورك بسیار کامل دسته بندي كندل ها به صورت روزانه و رنگ بندی متفاوت و امکانات دیگر.... راهنمای نصب : فایل پیوست را دانلود کرده ، از حالت فشرده در اورید ، ابتدا برنامه را نصب کرده و سپس فایل *ک ر ک* ( *c-*-r-*-k* ) موجود در فایل پیوست را اجرا نمایید.

بخش دانلود
  • نام نرم افزار : نرم افزار داینامیک تریدر
  • فرمت فایل : ZIP
  • حجم فایل : 350 کیلوبایت

لینک دانلود