logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

انتشار فهرست ثروتمندترین افراد در دنیای ارز دیجیتال برای اولین بار

انتشار فهرست ثروتمندترین افراد در دنیای ارز دیجیتال برای اولین بار
انتشار فهرست ثروتمندترین افراد در دنیای ارز دیجیتال برای اولین بار

خبرنامه فوربز ( Forbes ) که به خاطر نشر فهرست میلیاردهای جهان آوازه دارااست , درطول روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه برای نخستین دفعه دست به نشر فهرستی از ثروتمندترین اشخاص در دنیای ارز دیجیتال زد . انگیزه از نشر این فهرست , ‌ ارتقا دوراندیشی همگانی در رابطه این ارزها و شفافیت بیشتر در […]

انتشار فهرست ثروتمندترین افراد در دنیای ارز دیجیتال برای اولین بار

خبرنامه فوربز ( Forbes ) که به خاطر نشر فهرست میلیاردهای جهان آوازه دارااست , درطول روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه برای نخستین دفعه دست به نشر فهرستی از ثروتمندترین اشخاص در دنیای ارز دیجیتال زد . انگیزه از نشر این فهرست , ‌ ارتقا دوراندیشی همگانی در رابطه این ارزها و شفافیت بیشتر در رابطه آن‌ها بوده است . با وجود این که تهیه و تنظیم فهرست معمول میلیاردهای عالم عمل نسبتاً مشخص و معلوم و سرراستی است , محاسبه میزان ظریف گنج هریک از ثروتمندان در دنیای بها دیجیتال به مراتب دشوارتر است . ارزهای کد گذاری شده نوعی سیستم پرداخت رمزنگاشته شده می‌باشند که در بیرون از نظام سنتی مالی عالم صورت گرفته و گسترش یافته‌اند .
انتشار فهرست ثروتمندترین افراد در دنیای ارز دیجیتال برای اولین بار
فهرست نشر داده شده بوسیله نشریه فوربز از ثروتمندان دنیای ارز دیجیتال دارنده ۵ مدل بندی اساسی است که به ترتیب «ایده‌الیست‌ها» ( idealists ) , «سازندگان» ( builders ) , «فرصت‌جویان» ( opportunists ) , «فعالان زیرساختی» ( infrastructure players ) و «سرمایه‌گذاران ایجاد‌کننده« ( establishment investors ) اسم دارا هستند . برخورداری از دست کم ۳۵۰ میلیون دلار گنج برای هر کدام از نامزدها برای درج درین فهرست لازم بود . محاسبه قیمت خالص دارایی‌های این اشخاص مبتنی بر میزان ارز دیجیتال در اختیار آنان , سود ناشی از خرید و فروش ارز دیجیتال بعد از پرداخت مالیات و میزان سرمایه‌گذاری انجام شده در کسب‌وکارهای مربوط به ارز دیجیتال صورت گرفت . ولی نشریه فوربز تاکید داراست که احتمالا بعضی از اشخاص درین فهرست از مداد افتاده باشند و ادله آن هم معین فقدان بخش اعظمی از ریزه کاری در‌این بازار است . فهرست ثروتمندترین اشخاص در دنیای ارز دیجیتال حاوی ۱۹ نفر بوده و در وب سایت نشریه فوربز اطلاعاتی در رابطه هر مورد از این اشخاص و میزان خالص گنج آن ها مندرج شده‌است . طرح روی جلد نشریه فوربس برای معرفی ثروتمندترین اشخاص دنیای ارز دیجیتال میانگین سنی ثروتمندترین اشخاص در دنیای ارز دیجیتال ۴۲ سال است . این در حالی است که میانگین سنی ۴۰۰ ثروتمند برتر آمریکا به ۶۷ سال میرسد . دبیر فوربز پیش از تنظیم این لیست با جو لوبین ( یکی‌از بنیانگذاران اتریوم ویکی از موثرترین اشخاص در دنیای بلاک چین و ارز دیجیتال ) کلام کرد . آقای لوبین به وی خاطرنشان کرد که خودش و همکارانش به هیچ وجه دنبال جلب دقت همگانی نیستند . جو لوبین همینطور به مشکلاتی که در مسیر تهیه و تنظیم این فهرست موجود هست و همینطور ارتقا احتمال سرقت ارز دیجیتال از این ثروتمندان اشاره نمود . وی با این حال , از بنا کردن چنین فهرستی استقبال کرد .