logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

آینده گردشگری با کمک بلاک چین

آینده گردشگری با کمک بلاک چین
آینده گردشگری با کمک بلاک چین

ایلیا ارلوف ( Illya Orlov ) بر این یقین است که فناوری بلاک چین فرصتی باارزش را در اختیار فعالان صنعت توریسم قرار میدهد و می تواند الگوی در حال حاضر را به کلی متحول سازد . آقای ارولوف یکی از بنیانگذاران تراول‌چین ( TravelChain ) است که قابلیت و امکان تبادل غیرمتمرکز داده‌های مرتبط […]

ایلیا ارلوف ( Illya Orlov ) بر این یقین است که فناوری بلاک چین فرصتی باارزش را در اختیار فعالان صنعت توریسم قرار میدهد و می تواند الگوی در حال حاضر را به کلی متحول سازد .

آقای ارولوف یکی از بنیانگذاران تراول‌چین ( TravelChain ) است که قابلیت و امکان تبادل غیرمتمرکز داده‌های مرتبط با هدف های توریسم و تجربیات مسافران را مهیا می‌سازد . اکنون مسافران می توانند با به اشتراک‌گذاری بی واسطه تجربیات خویش به شکلی بدون واسطه و امن با شرکت‌های فعال در مورد مسافرت کسب درآمد نمایند و شرکت‌های حوزه توریسم هم می توانند تولیدات و سرویس ها نو خویش را به شکلی آسان‌تر از طریق بلاک چین در اختیار مشتریان خویش قرار دهند .

ایلیا اورولف توضیح میدهد که تراول‌‌چین بر خلاف بقیه پلتفرم‌ها از بلاک چین بر پایه ی گرافین ( grapheme - based blockchain ) خودش به کار گیری مینماید . بنابراین شرکت‌های فعال در حوزه توریسم میتوانند دسته کسب‌وکار مورد‌علاقه خویش را روی این پلتفرم سوار نمایند .

تفاوت در میان بلاک چین استاندارد و بر اساس گرافین این است که دومی به یوزرها قابلیت بازدید داده ها تمامی قسمت‌های سامانه را میدهد و در عین حال اطلاعاتی که می بایست خصوصی بماند را به شکلی امن رمزگذاری مینماید . هرکدام از یوزرها کلید ویژه‌ای برای دسترسی به داده ها خویش دارا هستند .

آقای اورلف میگوید : «در شرایط فعلی هیچ بلاک چینی سریع‌تر و قادر از بلاک چین بر طبق گرافین نیست . افزون بر این , یوزرها این فناوری باورهایی شبیه باورهای ما دارا‌هستند . »