logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

گیمرها کارت گرافیک ندارند

گیمرها کارت گرافیک ندارند
گیمرها کارت گرافیک ندارند

مدیریت دلیل شرکت نویدیا ( Nvidia ) که انواع کارت گرافیک ساخت می‌نماید اذعان کرد که این این شرکت باید ساخت این کالا را ارتقاء دهد . کمبود کنونی کارت گرافیک در بازار به خاطر استقبال استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال ( نظیر بیت کوین ) از این متاع بوده است . دو جور از کاربران یعنی […]

مدیریت دلیل شرکت نویدیا ( Nvidia ) که انواع کارت گرافیک ساخت می‌نماید اذعان کرد که این این شرکت باید ساخت این کالا را ارتقاء دهد . کمبود کنونی کارت گرافیک در بازار به خاطر استقبال استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال ( نظیر بیت کوین ) از این متاع بوده است .

دو جور از کاربران یعنی گیمرها و نیز ماینرهای ارز دیجیتال از مشتریان پروپاقرص تولیدات این شرکت می باشند . آقای جن - سون هوانگ ( مدیرعامل نویدیا که از بنیان‌گذاران این مجموعه نیز به شمار میرود ) میگوید به دلیل افزایش شدید تقاضا در بازار استخراج ارزهای دیجیتال , گیمرها نمی‌توانند کارت گرافیک مورد نظر را به راحتی در بازار بیابند . او در مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری تک‌کرانچ ذکر کرد :

«بسیاری از تولیدها ما در بازار فروخته شده است و تامین تقاضای گیمرها برای کارت گرافیک به چالشی برای ما بدل شده است…ما باید تعداد دوچندان بیشتری کارت گرافیک درست کنیم…باید عرضه‌مان به تقاضای بازار نزدیک‌تر شود . اما اکنون حتی به‌این هدف نزدیک‌ هم نشده‌ایم و تازه می خواهیم آغاز کنیم . »

از لحاظ آقای هوانگ , چالش ایجاد شده تا حدی به خاطر ماهیت رمزارزهاست . رئیس برهان شرکت نویدیا ضمن تاکید بر ماهیت توزیع‌شده و غیرمتمرکز ارز دیجیتال می گوید : «امروزه بیشترین افراد در سراسر عالم به رایانه‌ّهایه قوی دسترسی دارند و به همین جهت دیگر یک نفر یا یک شرکت نمی‌تواند بر این ارزها تسلط یابد . »

البته احتمال دارد این جور به نظر برسد که بیشتر درآمد شرکت نویدیا از فروش کارت‌ گرافیک به ماینرها تامین می شود . البته این گونه نیست و این کاربران تنها بخش اندکی از درآمد این شرکت را تامین می نمایند .

آقای هاونگ مدتی پیش نیز در مصاحبه‌ای اظهار‌کرد که رمزارزها قرار نیست به‌این زودی‌ها از بین بروند .