logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

اقدام گوگل به تعلیق تبلیغات مربوط به ارز دیجیتال

اقدام گوگل به تعلیق تبلیغات مربوط به ارز دیجیتال
اقدام گوگل به تعلیق تبلیغات مربوط به ارز دیجیتال

بر اساس گزارش بعضی کاربران شبکه تبلیغات گوگل , موسوم به ادوردز ( Adwords ) آمار تماشا این تبلیغات به شدت کاهش یافته و بعضا از این کاربران نیز اعلام کرده‌اند حساب کاربری آن ها در گوگل ادوردز بسته شده و تبلیغات آنها نیز دیگر به نمایش در نمی‌آید . مبتنی بر گزارشی که از […]

بر اساس گزارش بعضی کاربران شبکه تبلیغات گوگل , موسوم به ادوردز ( Adwords ) آمار تماشا این تبلیغات به شدت کاهش یافته و بعضا از این کاربران نیز اعلام کرده‌اند حساب کاربری آن ها در گوگل ادوردز بسته شده و تبلیغات آنها نیز دیگر به نمایش در نمی‌آید .

مبتنی بر گزارشی که از طرف یک شرکت بازاریابی فعال در مسئله عرضه اولیه سکه ( ICO ) ارایه شده , تعداد دفعات بازدید تبلیغات این شرکت کاهش قابل توجهی داشته است . جدول پایین آمار مربوط به یک مدت ۲۴ ساعته را نشان می دهد .

آمار مربوط به تماشا تبلیغات مربوط به ارز دیجیتال و کاهش دفعات نمایش و مشاهده شده رسانه چاپ کننده این خبر در تحلیل خود از دلایل بروز این مساله اظهار کرد تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتال گاهی دارای برچسب «محدود» ( limited ) هستند و این بدان معناست که با وجود تایید از سمت گوگل , نمایش آن تنها برای گروه‌های سنی , ساکنان مناطقی خاص و یا دستگاه مشخصی ( مثل گوشی هوشمند ) امکان‌پذیر است .

بررسی اطلاعات مربوط به شرکت‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال نشان می‌دهد تبلیغات برخی از آنان به حالت تعلیق درآمده است . صاحبان بعضی از این شرکت‌ها نیز ادعا می کنند حتی حساب کاربری آنها کلا بسته شده است .

یکی این کاربران بیان کرد حساب شرکتش که در موضوع توسعه فناوری بلاک چین فعالیت دارد به خاطر آنچه «ارائه نادرست» ( misrepresentation ) خوانده شده بسته شده است و امکان تغییر و اصلاج آن نیز وجود دارد . او می‌ ; وید :
«من تمامی بخش‌های وبسایتم یعنی www . blockbi . com را بررسی کردم و هیچ نشانه‌ای از نقض قانون ها گوگل در آن نیافتم . ما در حوزه فناوری بلاک چین کار داریم و خدمات‌مان را به امارات متحده عربی عرضه میکنیم . هنگامی مجموعه گوگل عارضه ها این تعلیق را از بین نمیبرد , ما باید چه کار کنیم؟»

در‌این بین , برخی کاربران به‌این درخواست یاری پاسخ دادند . یکی‌از این کاربران در پاسخ اظهار کرد دلیل این تعلیق ممکن است این باشد که تبلیغ دهندگان به تنظیم مقررات خدمات مالی ادوردز به طور کامل اعتنا نکردند .

این نخستین دفعه نیست که سایت‌های بزرگ موانعی را برای شرکت‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال و بلاک چین پدید می آورند . مثلا , به صورت رسمی از ممنوعیت تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتال خبر اعطا کرد . همچنین برخی منابع با خبر از عزم گوگل برای ممنوع ساختن این دسته تبلیغات خبر داده‌اند .

گفتنی است گوگل در پاسخ بدین موارد اعلام کرده که هیچ تغییری در مقررات خدمات مالی خود نداده است .