logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بزرگ‌ترین سینمای تایلند

بزرگ‌ترین سینمای تایلند
بزرگ‌ترین سینمای تایلند

میجر سینپلکس ( Major Cineplex ) که بزرگ‌ترین تیم سینمای زنجیره‌ای تایلند به شمار میرود به زودی قابلیت پرداخت بیت کوین و بقیه ارزهای دیجیتال را برای مشتریان آماده می‌سازد . مشتریان می توانند بلیت , پاپ کورن و گونه های تنقلات را در‌این سینماها با ارزهای دیجیتال خریداری نمایند . این شرکت سینمایی با […]

بزرگ‌ترین سینمای تایلند میجر سینپلکس ( Major Cineplex ) که بزرگ‌ترین تیم سینمای زنجیره‌ای تایلند به شمار میرود به زودی قابلیت پرداخت بیت کوین و بقیه ارزهای دیجیتال را برای مشتریان آماده می‌سازد . مشتریان می توانند بلیت , پاپ کورن و گونه های تنقلات را در‌این سینماها با ارزهای دیجیتال خریداری نمایند . این شرکت سینمایی با همکاری رپیدزپی ( RapidzPay )  که یک استارتاپ فین‌تک سوئیسی است به‌این فعالیت دست زده است . بدین ترتیب , مشتریان میتوانند در محل سینما از روش دستگاه‌های پرداخت در محل ( POS ) مبادرت به خرید مورد ها متبوع خویش نمایند . بزرگ‌ترین سینمای تایلند دارندگان ارزهای دیجیتال می توانند پولی را از روش نرم افزار تلفن همراه به کیف پول دیجیتال رپیدزپی ارسال نمایند . فروشندگان هم می توانند با به کارگیری از پلفترم پرداخت در محل ( POS ) این موسسه , ارز دیجیتال و هم پول قانونی تایلند ( بات ) را اخذ نمایند .

میجر سینپلکس دارنده ۶۷۸ تالار سینما در تایلند است . این موسسه همینطور ۷ سینما در کامبوج و ۹ سینما در لائوس داراست . میجر سینپلکس همینطور قصد دارااست تا سال ۲۰۲۰ , تعداد سالن‌های خویش را به ۱۰۰۰ تالار ارتقاء دهد . ویچا پولوارالوک ( Vicha Poolvaraluck ) که بنیانگذار میجر سینپلکس است , همینطور مالک کمپانی مک‌تای ( McThai ) هم به شمار می رود . این مجموعه رئیس ۲۵۰ شعبه مک‌دونالد در تایلند را بر عهده دارااست . مدیریت ارشد گروه سینمایی میجر سینپلکس می گوید : «با رپیدزپوز و ریپدزپی میتوانید هر دسته سرویس و محصولی مانند بلیت سینما , پاپ کورن و بقیه تولید ها و سرویس ها را با ارزهای دیجیتال از ما خریداری فرمایید . » گفتنی است کمپانی سوئیسی رپیدزپی میخواهد به یک میلیون استفاده کننده در تایلند در اولیه سال فعالیتش دست یابد .