logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

بانک لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه

بانک لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه
بانک لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه

بانک فریک ( Bank Frick ) که بزرگ‌ترین بانک لیختن‌اشتاین است ذکر کرد دو خدمت جدید یعنی «سرمایه‌گذاری مستقیم» و «ذخیره سرد» ۵ گونه ارز دیجیتال رمزپایه ( از جمله بیت کوین ) را به مشتریان خود ارایه میدهد . این نخستین بانک لیختن‌اشتاین است که چنین خدماتی را در زمینه ارز دیجیتال رمز فراهم […]

بانک فریک ( Bank Frick ) که بزرگ‌ترین بانک لیختن‌اشتاین است ذکر کرد دو خدمت جدید یعنی «سرمایه‌گذاری مستقیم» و «ذخیره سرد» ۵ گونه ارز دیجیتال رمزپایه ( از جمله بیت کوین ) را به مشتریان خود ارایه میدهد . این نخستین بانک لیختن‌اشتاین است که چنین خدماتی را در زمینه ارز دیجیتال رمز فراهم کرده است .

این دو خدمت بیشتر برای فعالان حرفه‌ای بازار و واسطه‌های مالی طراحی شده است و شامل ۵ ارز دیجیتال رمزپایه اصلی یعنی بیت کوین , بیت کوین کش , لایت کوین , ریپل و اتر میشود .

این بانک که در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد , قصد دارد در رقابت با سایر بانک‌ها پیشتاز باشد و به همین علت به نوآوری‌هایی در زمیه خدمات قابل ارایه دست میزند .

هوبرت بوچل یکی از مدیران ارشد این بانک در این باره می گوید : «خدمات ما مورد نیاز شرکت‌های مختلفی از سراسر اروپاست . » او همچنین درباره مزایای ارزهای دیجیتال رمزپایه می گوید : «مشتریان ما میدانند که ما می توانیم پشتیبانی قابل قبولی را در اجرای نوع کسب‌وکارشان با ارزهای دیجیتال رمزپایه و بلاک چین که اما در چهارچوب مقررات موجود هم باشد به انجام رسانیم . »


ولی بانک فریک لیختن‌اشتاین اولین بانک اروپایی نیست که به اندیشه ارایه خدمات درخصوص ارزهای دیجیتال روی آورده است . چندین بانک سوئیسی تا قبلی از این , ارایه خدمات سرمایه‌گذاری بر روی این ارزها را به مشتریان را آغاز کرده بودند .

لیختن‌اشتاین میهن کوچکی در اروپاست که سالیان به عنوان بهشت مالیاتی شناخته میشد . با این وجود , چند سال است این مرزو بوم در سوی شفافیت بیشتر مالی حرکت می نماید . نظام حکومتی این سرزمین مشروطه سلطنتی است . قوم و قبیله سلطنتی این مملکت که از ثروتمندترین خانواده‌های سلطنتی در عالم به شمارمی روند نیز به فکر سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال میباشند .

به حیث میرسد لیختن‌اشتاین قصد دارااست با پیشتازی در مورد ارایه خدمات مالی مرتبط با ارزهای دیجیتال رمزپایه , به عنوان پیشتاز در‌این بازار کار کند .