پیشنهاد سرمایه‌گذار شرکت تسلا به ایلان ماسک

پیشنهاد سرمایه‌گذار شرکت تسلا به ایلان ماسک

 

 

اخیراً مدیرعامل کمپانی تسلا موتورز , ایلان ماسک در صفحه‌ی توئیتر فردی خودش از واژه‌ی «سرما‌یه‌گذاری حفاظت‌شده» یاد کرد که در جواب , یکی سرمایه‌گذاران این موسسه توصیه استعمال از ارز دیجیتال را به وی اعطا کرد .
هایدرهابا , سرمایه‌گذار در تسلا موتورز و شرکت‌های نوباوه
یکی‌از سرمایه‌گذاران این موسسه به اسم هاید رهابا که از روش صندوق خویش ( Andra Capital ) مبادرت به سرمایه‌گذاری نموده است ; در حالا مبادرت به ارائه‌ی توکن یک میلیارد دلاری خویش با اسم سکه‌ی دره‌ی سیلیکون ( Silicon Valley Coin ) است .
ارز‌های دیجیتال جایگزین سهام در صندوق سرمایه‌گذاری Andra Capital و خیلی شرکت‌های نوپای چینی خواهند شد ; چون حابا معتقد است این ارزها پتانسیل رویش بالایی را برای سال‌های آینده دارا هستند .

 

 

پیشنهاد سرمایه‌گذار شرکت تسلا به ایلان ماسک

 

تسلا از روش سهام همگانی مبادرت به جذب سرمایه‌ میکند و مسیری مختلف از صندوق Andra Capital گزینش نموده است ; در حالی که‌این صندوق پشتیبانی پول دیجیتالی دارااست . هابا امیدوار است که در آینده‌ی نزدیک ایلان ماسک نیز چنین مسیری را برای جذب سرمایه گزینش کند .
هابا در این راستا می گوید :
اینجانب تسلا را دوست دارم ; اینجانب ایلان ماسک را دوست دارم ; مطمئنم وی موضوع بلاک‌چین و تولید داراییِ توکن را در حیث خواهد گرفت…به لحاظ اینجانب در ۲۰ سال آینده سهام همگانی و محرمانه دیگر معنایی ندارد و در آن زمان توکن‌های کیفیت بالا  قیمت خویش را نشان میدهند . اکنون میتوانیم از روش بلاک‌ چین در یک سری دقیقه مبادرت به جذب سرمایه‌‌ی جهانی کنیم ; این خیلی خوبتر از چیز‌های دیگر است ; به عنوان مثال اینجانب برای انتقال سهام خودم به قیمت ۳۰ , ۰۰۰ دلار , به فرد دیگری ۹۰ روز وقت گذاشتم .
در شرایطی‌که ایلان ماسک از این توصیه‌ها سود غالب شود , می تواند مسیر جدیدی را در جذب سرمایه‌ی کمپانی تسلا موتورز ساخت نماید .
همینطور هابا معتقد است که توکن‌سازی میزان دارایی مزّیت بیشتری نسبت به ارز‌های دیجیتال است ; چون پشتوانه‌ی ارزهای دیگر بیت‌کوین است اما توکن‌ها بودجه شرکت‌ها را پشتوانه‌ی خویش دارا هستند .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    پنج × سه =