جان مک افی ارز دیجیتال فیزیکی عرضه می‌کند

جان مک افی ارز دیجیتال فیزیکی عرضه می‌نماید به گزارش bitcoinist ; حساب کاربری ( BITCOIN@ ) یکبار دیگر بوسیله شبکه اجتماعی محبوب توییتر بسته شده , و این بار به حالت تعلیق درآمده است .
کاربران توییتر معمولا حساب های جعلی یا حساب هایی که به پیمان دارای اسم و رسم اسپم منتشر مینمایند را ریپورت یا گزارش می کنند , که البته هر دو عامل در خصوص ( BITCOIN@ ) صدق می کرد!
شایان توجه ا است که حساب مذکور هیچ ارتباطی با بیت کوین , صدر نشین جدول ارزهای دیجیتال نداشته و از این آی دی برای انتشار تبلیغات پروپاگاندا مقابل بیت کوین و به نفع برادر ناتنی آن , بیت کوین کش به کار گیری کرده است .
به نقل از Badbitcoin . org ; این حساب کاربری مسدود شده توسط شیادانی که کارشان تبلیغ اسکم بیت کوین کش است , ربوده یا خریداری شده است .
بنابر گزارشی که bitcoinist در ماه مارس منتشر کرد , نظرسنجی پروپاگاندا – محوری که این اکانت در کاغذ خود قرار داده بود به ضرر او به انتها رسید :
جامعه بیت کوین ( BTC ) آکنده است از سوءرفتار جمعی , ترول ها , شخصیت های دروغین , سانسور , هجوم ها DDoS , بازنویسی آراء , آزار رسانی و ترور شخصیت .
جامعه بیت کوین کش ( BCH ) پذیرا و صمیمی , حامی و دلگرم کننده و متشکر آزادی است .
کدامیک را به دیگری ترجیح می دهید؟
توییتر حساب ( BITCOIN@ ) را مسدود و مجدد رفع محدودیت نمود!
در سود بیت کوین ( BTC ) , به رغم سعی های مضاعف اسکمرهای بیت کوین کش در جهت تضعیف این ارز دیجیتال , ثابت کرد که قهرمان محبوب همه است .
در زمان تکثیر این پست , ۷۴ درصد از کل ۱۷۴۳۷ شرکت کننده بیت کوین را تعیین کردند . یعنی سود صحیح برخلاف انتظار bitcoin@ از آب درآمد!
این اولین باری نبود که حساب کاربری مذکور از سوی توییتر تنبیه می شود و دفعه قبلی درست چندین روز پیش از نشر نظرسنجی فوق محدود شده بود .
جان مک افی ارز دیجیتال فیزیکی عرضه می کند
یکی کاربران توییتر با کنایه به ( Bitcoin@ ) نوشته است :
علی رغم تمام این کلاهبرداری ها و بعد از آن ممنوعیت نامحسوس حساب های کاربری , یک اتفاق مثبت در توییتر افتاده است… باورتان می شود؟ یک نفر برای خرید این اکانت هزینه پرداخت کرده تا اطلاعات اشتباه منتشر کند , و آن گاه اکانتش مسدود شده
در طول نوشتن این خبر نرخ معاملاتی بیت کوین کش در حدود ۶۳۴٫۵۷ دلار است , ولی همچنان بیت کوین در بالا جدول بوده و با نرخ ۶۷۴۳٫۷۰ دلار خرید و فروش می شود . افت قیمت بیت کوین کش به خاطر کمبود کاربردپذیری در آن است . با افزایش پذیرش SegWit و پیشرفت شبکه لایتنینگ , بیت کوین کش به طور فزاینده ای بی اهمیت جلوه می‌نماید .
رفع محدودیت ( BITCOIN@ )
به نقل از news . bitcoin ; حساب کاربری ( Bitcoin@ ) به دلیل تکثیر محتوی گمراه کننده و تبلیغات اشتباه به وسیله توییتر به حالت تعلیق درآمد . در جریان این حادثه استفاده از نام کاربری اکانت مذکور برای سایر کاربران آزاد شده بود .
از این رو یک اکانت نو با به کارگیری از این آی دی آغاز به فعالیت کرد , این داستان باعث به مخالفت اکثری از کاربران توییتر شد که درپی آن , مسئولین محدودیت های قرار داده شده بر روی حساب مهم ( Bitcoin@ ) را حذف کردند

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    14 + شانزده =