logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

پرداخت بیت‌ کوین برای دریافت شهروندی این جزیره

پرداخت بیت‌ کوین برای دریافت شهروندی این جزیره
پرداخت بیت‌ کوین برای دریافت شهروندی این جزیره

وانوآتو کشوری مجمع ‌الجزایری در جنوب اقیانوس آرام است که جدیدا اعلام کرده تمامی اشخاص از سراسر جهان می‌توانند با پرداخت پولی معلوم به طور بیت کوین پاسپورت دارای اعتبار این مرزوبوم را اخذ نمایند . گفتنی است پاسپورت وانوآتو از لحاظ قیمت جهانی در سکو ۳۲ قرار داراست و با آن می‌توان به ۱۱۸ […]

وانوآتو کشوری مجمع ‌الجزایری در جنوب اقیانوس آرام است که جدیدا اعلام کرده تمامی اشخاص از سراسر جهان می‌توانند با پرداخت پولی معلوم به طور بیت کوین پاسپورت دارای اعتبار این مرزوبوم را اخذ نمایند . گفتنی است پاسپورت وانوآتو از لحاظ قیمت جهانی در سکو ۳۲ قرار داراست و با آن می‌توان به ۱۱۸ مرز و بوم عالم هجرت کرد .

جیمز هریس که یکی مدیران مدنی وانوآتو و نماینده قانونی برنامه سرمایه‌گذاری شهروندی است می‌ گوید : «تراکنش‌های مبتنی بر ارز دیجیتال در تعاملات مالی جهان توسعه و گسترش می‌یابد . به همین منظور به طور کامل منطقی است که کشورها برای برنامه‌های سرمایه‌گذاری خویش از این روش به کارگیری نمایند تا پاسخی درخور به شانس جهانی ارزهای دیجیتال داشته باشند . »

هزینه سرمایه‌گذاری برای اخذ ملیت این مرز و بوم ۲۰۰ هزار دلار است که با به حساب آوردن قیمت بیت کوین در زمان اعلام این خبر ( هر بیت کوین به ارزش ۴۶۰۰ ) حدود ۴۴ بیت کوین میشود .

واناتوا اولین کشوری است که با اخذ بیت کوین , حق شهروندی به درخواست کنندگان را اعطا می‌نماید .

وانوآتو در ۱۷۵۰ کیلومتری استرالیا واقع است . این مملکت که سال ها مستعمره فرانسه و انگلیس بود در سال ۱۹۸۰ غیروابسته شد . آب‌وهوای گرمسیری , وجود جاذبه‌های مضاعف ارگانیک مثل کوه , آتشفشان و غار اعم از جذابیت‌های این سرزمین برای گردشگران است . این مرز و بوم اعم از کشورهای مشترک المنافع بریتانیاست و دارندگان پاسپورت این میهن می توانند فارغ از اخذ گذرنامه به انگلستان , روسیه و بخش اعظمی از کشورهای اروپایی مهاجرت نمایند .

مبادرت وانوآتو برای جذب شهروندان از روش اخذ مبلغ به بیت کوین میتواند موردی برای تشویق کشورهای دیگر به مراد انجام اقدامی شبیه باشد . گفتنی است تراکنش مرتبط با اشخاص درخواست کننده شهروندی این مرزوبوم از روش یک بانک واسطه استرالیایی انجام می شود .