logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

حذف اپلیکیشن‌های استخراج ارز دیجیتال

حذف اپلیکیشن‌های استخراج ارز دیجیتال
حذف اپلیکیشن‌های استخراج ارز دیجیتال

گوگل چندی پیش ممنوعیت حضور هر گونه اپلیکیشن‌های ویژه استخراج ارز دیجیتال ویژه تلفن همراه هوشمند در فروشگاه‌ پلی استور را بیان کرد . در نهایت به روز‌رسانی این شرکت عبارت «ما به اپلیکیشن‌های استخراج رمزارزها اذن نمی‌دهیم بر روی دستگاه‌ها نصب شوند . » افزوده شده‌است . قبلا , اپل اعلام کرده بود چنین […]

گوگل چندی پیش ممنوعیت حضور هر گونه اپلیکیشن‌های ویژه استخراج ارز دیجیتال ویژه تلفن همراه هوشمند در فروشگاه‌ پلی استور را بیان کرد . در نهایت به روز‌رسانی این شرکت عبارت «ما به اپلیکیشن‌های استخراج رمزارزها اذن نمی‌دهیم بر روی دستگاه‌ها نصب شوند . » افزوده شده‌است . قبلا , اپل اعلام کرده بود چنین اپلیکیشن‌هایی قابلیت نصب بر روی گوشی‌های آیفون را نخواهند داشت .

این سیاست تازه از روز پنج شنبه ۴ مرداد ۹۷ اعلام شد . ولی گوگل در قسمتی دیگر از این سیاست اعلام کرده که «اپلیکیشن‌هایی که برای مدیریت شیوه دور استخراج ارز دیجیتال به کار می روند از این قاعده مستثنی می‌باشند . »

ولی مبادرت گوگل برای ساخت محدودیت دراین باره تازکی ندارد . حدود ۴ ماه پیش هم گوگل اذعان کرد تمامی افزونه‌های مرتبط با استخراج ارز دیجیتال قابل نصب بر روی مرورگر کروم , از مغازه کروم حذف شدند . گوگل در آن زمان ذکر کرد که اکثریت این افزونه‌ها یک‌ کاره بودند و یا این که بخشی از بدافزارها به شمار می‌رفتند .