logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸

هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸
هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸

بزرگ‌ترین رقابت فوتبال یعنی جام جهانی ۲۰۱۸ قرار است ماه آینده در روسیه برگزار شود . علاقمندان به تماشای مسابقات جام جهانی از اکنون به اندیشه رزرو محل اقامت در روسیه هستند . کالینینگراد که از شهرهای صاحبخانه این مسابقات است اعلام کرده هتل‌هایش از امکان پذیرش بیت کوین نیز به عنوان یک شیوه پرداخت […]

بزرگ‌ترین رقابت فوتبال یعنی جام جهانی ۲۰۱۸ قرار است ماه آینده در روسیه برگزار شود . علاقمندان به تماشای مسابقات جام جهانی از اکنون به اندیشه رزرو محل اقامت در روسیه هستند . کالینینگراد که از شهرهای صاحبخانه این مسابقات است اعلام کرده هتل‌هایش از امکان پذیرش بیت کوین نیز به عنوان یک شیوه پرداخت برخوردار شده‌اند .

به گزارش یک رسانه روسی , یک گروه اقامتی با همکاری یک سامانه پرداخت این امکان را به کاربران می‌دهد تا با رمزارز هزینه اقامت خود را بپردازند . گفتنی است در مجموع ۴ بازی جام جهانی ۲۰۱۸ در این شهر برگزار خواهد شد .

مدیر این واحد اقامتی که مالینا ( Malina ) نام دارد میگوید : «علاقه مردم به رمزارزها رو به افزایش است . کم کم نیز از این ارزهای دیجتال برای پرداخت استعمال خواهد شد . ما به این سود رسیدیم که علاقمندان به تماشای بازی‌ها بایستی بتوانند با یاری این فناوری نوین هزینه اقامت خود را پرداخت کنند . شاید هتل‌های دیگر نیز یک پیشگام برای این حرکت باشند . »

به جز شهر کالینینگراد , ۹ شهر دیگر روسیه نیز صاحب خانه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ میباشند . با این وجود تنها این موسسه اقامتی در کالینینگراد برای پذیرش بیت کوین اعلام آمادگی کرده است . ولی ممکن است با نشر این خبر , سایر شهرها و مجموعه‌های اقامتی آنان نیز به پذیرش رمزارزها از تماشاچیان استکان جهانی ۲۰۱۸ تشویق شوند .

روسیه از کشورهایی است که به شدت پروسه ارزهای دیجیتال را دنبال می نماید . این میهن اخیرا طرحی را بنا کرده که در صورت ثبت , ارزهای دیجیتال به عنوان یک جور دارایی ( و خیر شیوه پرداخت ) به رسمیت شناخته میشوند .

روسیه همچنین از کشورهایی است که به شکلی جدی در‌پی استفاده از فناوری بلاک چین و پیشتازی جهانی در آن است . مدتی پیش بود که پوتین خاطرنشان کرد روسیه بایستی در‌این فناوری در جهان پیشتاز باشد . این مرز و بوم همچنین برنامه‌ّهایی برای به کارگیری از فناوری بلاک چین برای برگزاری انتخابات , ثبت املاک و نیز گردشگری داراست .