logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ بیت کوین می‌پذیرند

هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ بیت کوین می‌پذیرند
هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ بیت کوین می‌پذیرند

بزرگ‌ترین رقابت فوتبال یعنی جام جهانی ۲۰۱۸ قرار است چندین ماه آتی در روسیه برگزار شود . علاقمندان به تماشای مسابقاتجام جهانی از حالا به تامل رزرو محل اقامت در روسیه میباشند . کالینینگراد که یکی‌از شهرهای صاحب خانه این مسابقات است اعلام کرده هتل‌هایش از قابلیت قبول بیت کوین هم تحت عنوان یک شیوه […]

هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ بیت کوین می‌پذیرند بزرگ‌ترین رقابت فوتبال یعنی جام جهانی ۲۰۱۸ قرار است چندین ماه آتی در روسیه برگزار شود . علاقمندان به تماشای مسابقاتجام جهانی از حالا به تامل رزرو محل اقامت در روسیه میباشند . کالینینگراد که یکی‌از شهرهای صاحب خانه این مسابقات است اعلام کرده هتل‌هایش از قابلیت قبول بیت کوین هم تحت عنوان یک شیوه پرداخت برخوردار شده‌اند . به نقل از یک رسانه روسی , یک گروه اقامتی با همیاری یک سامانه پرداخت این قابلیت را به یوزرها می دهد تا با رمزارز هزینه اقامت خویش را بپردازند . گفتنی است در مجموع ۴ بازی استکان جهانی ۲۰۱۸ در این شهر برگزار خواهد شد . رئیس این واحد اقامتی که مالینا ( Malina ) اسم دارااست می گوید : «علاقه مردمان به رمزارزها رو به ارتقاء است . به ندرت هم از این ارزهای دیجتال برای پرداخت به کار گیری خواهد شد . ما بدین سود رسیدیم که عاقمندان به تماشای بازی‌ها می بایست بتوانند با یاری این فناوری نوین هزینه اقامت خویش را پرداخت نمایند . احتمالا هتل‌های دیگر هم در انتظار یک پیشگام برای این تکان باشند . »

هتل‌های روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ بیت کوین می‌پذیرند به غیر از شهر کالینینگراد ,  ۹ شهر دیگر روسیه نیز صاحب خانه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ می باشند . با این حال تنها همین این موسسه اقامتی در کالینینگراد برای قبول بیت کوین اعلام آمادگی نموده است . ولی احتمالا با نشر این خبر , بقیه شهرها و مجموعه‌های اقامتی آن ها هم به قبول رمزارزها از تماشاچیان استکان جهانی ۲۰۱۸ تشویق شوند . روسیه از کشورهایی است که به شدت پروسه ارزهای دیجیتال را دنبال می کند . این مرز و بوم به تازگی طرحی را تدوین کردن کرده که در صورت ثبت , ارزهای دیجیتال تحت عنوان یک دسته میزان دارایی ( و خیر شیوه پرداخت ) به رسمیت شناخته می شوند . روسیه همینطور از کشورهایی است که به شکلی دور از شوخی پیرو استعمال از فناوری بلاک چین و پیشتازی جهانی در آن است . مدتی پیش بود که پوتین گفت روسیه بایستی درین فناوری در عالم پیشتاز باشد . این مملکت همینطور برنامه‌ّهایی برای به کار گیری از فناوری بلاک چین برای برگزاری همه پرسی ,  ثبت املاک و نیز توسعه گردشگری دارد .