logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

مقامات روسیه: بلاک چین صنعت گردشگری را متحول می‌کند

مقامات روسیه: بلاک چین صنعت گردشگری را متحول می‌کند
مقامات روسیه: بلاک چین صنعت گردشگری را متحول می‌کند

اولگ سافونوف ( Oleg Safonov ) رییس اداره فدرال توریسم روسیه پیش‌بینی میکند که فناوری بلاک چین سبب ساز تولید دگرگونی در بازار توریسم این مرزو بوم شود . او در یک سخنرانی در اجلاس توریسم کاران ۲۰۱۷ گفت که صنعت توریسم به خاطر ظهور فناوری‌های نوین در شروع تحولی دارای اهمیت جای دارد که […]

اولگ سافونوف ( Oleg Safonov ) رییس اداره فدرال توریسم روسیه پیش‌بینی میکند که فناوری بلاک چین سبب ساز تولید دگرگونی در بازار توریسم این مرزو بوم شود . او در یک سخنرانی در اجلاس توریسم کاران ۲۰۱۷ گفت که صنعت توریسم به خاطر ظهور فناوری‌های نوین در شروع تحولی دارای اهمیت جای دارد که در این بین , فناوری بلاک چین نقش مهمی را ایفا می‌نماید . این رده روسی اذعان کرد که فناوری بلاک چین میتواند برای بهبود کیفیت سرویس ها ارایه شده به گردشگران داشته باشد .

بلاک چین به گردشگران این قابلیت و امکان را می دهد تا به طور بی واسطه با اشخاص و شرکت های فراهم‌کننده سرویس ها توریسم رابطه یابند و بنابراین دیگر نیازی به واسطه‌ها نخواهد بود . وی می گوید : «ما در اداره فدرال توریسم روسیه بر این باوریم که فناوری بلاک چین منجر تغییر و تحول کلیدی در بازار توریسم میشود . با این حال فکر‌میکنیم که‌این تغییرات در دو سال آتی روی‌ندهد و در قبال , طی ۵ تا ۱۰ سال آتی پدیدار شود . »

وی در توضیح کاربرد بلاک چین در صنعت توریسم می گوید : «این فناوری باعث ارتقاء کیفیت و کاهش بها تولیدها و سرویس ها شده و در عین حال مسولیت فراهم‌کننده تولیدها و سرویس ها را هم ارتقا می دهد . »

با وجود تردیدهایی که روسیه در قضیه ارزهای دیجیتال و مخصوصا بیت کوین دارااست , این میهن از فناوری بلاک چین استقبال میکند و برنامه‌هایی برای استفاده از آن در ساختار حکومتی خود داراست .