logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

در جستجوی کارت گرافیک

در جستجوی کارت گرافیک
در جستجوی کارت گرافیک

مدیریت دلیل کمپانی نویدیا ( Nvidia ) که گونه های کارت گرافیک ایجاد می‌نماید اظهار کرد که‌این این موسسه بایستی ایجاد این جنس را ارتقاء دهد . فقدان کنونی کارت گرافیک در بازار به خاطر استقبال استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال ( نظیر بیت کوین ) از این جنس بوده است . دو جور از یوزرها یعنی […]

 در جستجوی کارت گرافیک مدیریت دلیل کمپانی نویدیا ( Nvidia ) که گونه های کارت گرافیک ایجاد می‌نماید اظهار کرد که‌این این موسسه بایستی ایجاد این جنس را ارتقاء دهد . فقدان کنونی کارت گرافیک در بازار به خاطر استقبال استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال ( نظیر بیت کوین ) از این جنس بوده است . دو جور از یوزرها یعنی گیمرها و هم ماینرهای ارز دیجیتال از مشتریان پروپاقرص محصول ها این موسسه می باشند . آقای جن - سون هوانگ ( مدیرعامل نویدیا که از بنیان‌گذاران این موسسه هم به شمار میرود )  می‌گوید به دلیل ارتقا شدید تقاضا در بازار استخراج ارزهای دیجیتال , گیمرها نمی‌توانند کارت گرافیک متبوع را به راحتی در بازار بیابند . وی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری تک‌کرانچ گفت : «بسیاری از تولیدها ما در بازار فروخته شده‌است و تامین تقاضای گیمرها برای کارت گرافیک به چالشی برای ما بدل شده است…ما می بایست تعداد مضاعف بیشتری کارت گرافیک ساخت کنیم…باید عرضه‌مان به تقاضای بازار نزدیک‌تر شود . ولی اکنون چه بسا به‌این انگیزه نزدیک‌ نیز نشده‌ایم و جدید می خواهیم استارت کنیم . »

از لحاظ آقای هوانگ , بحران تولید شده تا حدی به خاطر ماهیت رمزارزهاست . مدیریت ادله کمپانی نویدیا ضمن تاکید بر ماهیت توزیع‌شده و غیرمتمرکز ارز دیجیتال میگوید : «امروزه اکثری از اشخاص در سراسر جهان به رایانه‌ّهای قدرتمند دسترسی دارا هستند و به همین منظور دیگر یک نفر یا این که یک کمپانی نمی‌تواند بر این ارزها اشراف یابد . » ولی ممکن است این مدل به لحاظ رسد که بیشتر درآمد کمپانی نویدیا از فروش کارت‌ گرافیک به ماینرها تامین می گردد . البته این مدل نیست و این یوزرها صرفا بخش اندکی از درآمد این مجموعه را تامین میکنند . آقای هاونگ مدتی پیش نیز در مصاحبه‌ای گفت که رمزارزها قرار نیست به‌این زودی‌ها از در میان بروند .