logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

پروژه هواپیمایی سنگاپور برای استفاده از فناوری بلاک چین

پروژه هواپیمایی سنگاپور برای استفاده از فناوری بلاک چین
پروژه هواپیمایی سنگاپور برای استفاده از فناوری بلاک چین

خطوط هوایی سنگاپور ( Singapore Airlines ) قصد دارااست از فناوری بلاک چین برای ارایه پاداش به مشتریان متعهد خویش به کار گیری نماید . بر پایه ی گفته‌های مدیرعامل این موسسه , بهره‌گیری از بلاک چین میتواند به پیشتازی سنگاپورایرلاینز فی مابین رقبای خویش بیانجامد . ااین مجموعه هواپیمایی طراحی شده ای به اسم […]

خطوط هوایی سنگاپور ( Singapore Airlines ) قصد دارااست از فناوری بلاک چین برای ارایه پاداش به مشتریان متعهد خویش به کار گیری نماید . بر پایه ی گفته‌های مدیرعامل این موسسه , بهره‌گیری از بلاک چین میتواند به پیشتازی سنگاپورایرلاینز فی مابین رقبای خویش بیانجامد .

ااین مجموعه هواپیمایی طراحی شده ای به اسم کریس‌فلایر ( KrisFlyer ) دارد که ویژه مسافرانی است که سفرهای متعددی با این خطوط هوایی به انجام میرسانند . مبنی بر خبر اعلامی , تا شش ماه دیگر , اپلیکیشنی ویژه این طرح عرضه می‌گردد که بر پایه ی بلاک چین بوده و یوزرها آن میتواند با به کارگیری از امتیازهای کسب شده , به خرید اقلامی دیگر بپردازند . این نرم افزار دارنده یک کیف پول است که اعتبار ذخیره شده در آن برای خریدهای متبوع مشتری صرف می شود . گفتنی است این اقلام به وسیله شرکای کمپانی هواپیمایی سنگاپور عرضه خواهد شد .

این طرح میتواند به استقبال هر چه بیشتر بقیه خطوط هوایی و هم کسب‌وکارهای دیگر از فناوری نوین بلاک چین بیانجامد .