logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

برنامه دولت ازبکستان برای قانونی‌سازی ارز دیجیتال

برنامه دولت ازبکستان برای قانونی‌سازی ارز دیجیتال
برنامه دولت ازبکستان برای قانونی‌سازی ارز دیجیتال

دولت ازبکستان اظهار‌کرد برنامه خود برای تهیه قوانین مربوط به بیت کوین را در سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر خواهد کرد . این مرزوبوم همچنین قصد دارد یک مرکز ویژه برای فناوری بلاک چین را نیز در جولای امسال تاسیس کند . مبتنی بر خبر پخش شده , شوکات میرزیویف ( رییس جمهور ازبکستان ) از جمله […]

دولت ازبکستان اظهار‌کرد برنامه خود برای تهیه قوانین مربوط به بیت کوین را در سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر خواهد کرد . این مرزوبوم همچنین قصد دارد یک مرکز ویژه برای فناوری بلاک چین را نیز در جولای امسال تاسیس کند .

مبتنی بر خبر پخش شده , شوکات میرزیویف ( رییس جمهور ازبکستان ) از جمله حامیان تهیه قانون ها برای استعمال از بیت کوین , ارزهای دیجیتال رمزپایه و نیز فناوری بلاک چین است . این قوانین از سوی برخی وزارت‌خانه‌ها و نیز بانک مرکزی این کشور تنظیم خواهد شد . بلاک چین در ازبکستان قرار است در مرکز ابتکار عمل میرزو الوگبک در تاشکند ( ازبکستان ) مستقر شود .

ارز رمزپایه یکی‌از مباحث داغ برای کشورهای شوروری سابق است . سال قبل قزاقستان ( همسایه ازبکستان ) از تمایل خود برای اقتباس از الگوی سنگاپور در حمایت از بلاک چین خبر داد . همچنین بلاروس نیز برای ساخت محیطی مناسب برای فناوری‌های نوآورانه مالی درین مملکت اعلام آمادگی کرد .

روسیه نیز در چند ماه اخیر برنامه‌هایی جدی را در زمینه فناوری بلاک چین آغاز کرده است . ولادیمیر پوتین ( رئیس جمهور روسیه ) به حرکت این کشور درسمت بلاک چین را تاکید کرده است . روسیه همچنین برنامه‌ای برای استعمال از بلاک چین به مراد مدیر خوبتر ثبت املاک در دست اجرا داراست .