چگونه بیت کوین بخریم؟

هنگام تصمیم گیری در خصوص شیوه فروش بیت کوین , ابتدا باید بدانید که کدامیک از طریق ها برای شما مناسب خیس است : فروش بیت کوین آنلاین یا فروش بیت کوین به صورت شخصی . هرمورد دارای مزایا و معایب مختص خویش است .
فروش بیتکوین آنلاین , روش شایع خیس برای فروش بیت کوین شماست . فعلا سه روش برای فروش بیتکوین آنلاین وجود دارد :
۱٫ خط مش اول مشتمل بر یک تجارت مستقیم با شخص دیگری می شود , بدون واسطه که ارتباط را راحت میکند .
۲٫ روش دوم از روش یک مبادله آنلاین است , جایی که شما با صرافی درباره می باشید خیر یک فرد دیگر .
۳٫ بازارهای همتا به همتا است که باعث می شود صاحبان بیت کوین بتوانند با فرد دیگری در قبال دادن بیت کوین , چیز دیگری بدست بیاورند . در‌این جور مبادله دو فرد ( حقیقی و واقعی یا حقوقی ) برای حل دو نقص‌ به کمک هم می آیند .
۱٫ معاملات مستقیم : سایت هایی که این نوع از ساختار فروش را ارائه می دهند عبارتند از Coinbase و LocalBitcoins در ایالات متحده و BitBargain و Bittylicious در انگلستان .
درین وب سایت ها معمولا می بایست به عنوان یک فروشنده ثبت نام کنید و برای فروش باید تایید هویت خود را توسط نسخه برداری کارت ملی یا پاسپورت تایید فرمائید , که بعدا مشاجره خواهیم کرد . پس از ثبت نام , می توانید یک پپیشنهاد ارسال کنید که به این معنا که قصد فروش دارید و وب سایت به شما می گوید که فردی قصد خرید بیت کوین های شما‌را داراست . در‌این روش مبادله شما صرفا با خریدار است البته سایت میزان خیلی یه خرده کارمزد برای پیداکردن مشتری دریافت می‌کند .
۲٫ مبادلات ارز : خط مش دیگری برای فروش بیت کوین ها این است که در صرافی های آنلاین ثبت نام نمائید . گشوده هم نیاز به تایید هویت است اما خیر به میزان تایید نام و نشان برای معاملات بدون واسطه . در‌این روش می توانید با ارزهای سنتی یا حتی دیگر ارزهای دیجیتال بیت کوین را مبادله کنید .
نمونه های دیگری وجود دارا‌هستند که استعمال از بیت کوین را خیلی ساده کرده اند مثلا شرکت BTC – e بیت کوین ها را تبدیل به کدهای دلاری مینماید و بدون نیاز به ثبت نام و با خرید این کد ها به هر پاره ای که نیاز دارید می توانید از آن در ۸۰ درصد سایت های اینترنتی معتبر به کار گیری کنید .
توسعه و گسترش نو در فضای بیت کوین , ظهور وبسایت هایی مانند Brawker و Purse است که قرار است دو مجموعه از افراد با نیازهای یگانه و مکمل یکدیگر را جمع آوری کند .
گروه اولیه افرادی می‌باشند که می خواهند از بیت کوین برای خرید کالاها از سایت هایی به کار گیری کنند که ارزهای دیجیتالی را قبول نمی‌کنند . دوم شامل کسانی است که مایل به خرید بیت کوین هستند . در بازار , اشخاصی با حالت ما یحتاج را عده می‌کنند تا به طور اثرگذار بیت کوین را به یکی بفروشند و از کالاهای تخفیف یافته برای سایر افراد به کارگیری کنند .
تارنما ها به عنوان واسطه ای عمل می کند , و در این پلتفرم از کیف پول کاربران به کار گیری می‌نمایند تا تبادل را برقرار سازند
برای مثال : علی لیست متاع های مایحتاج خود را از یک دکان خاص به سایت بیان میکند .
محمد درخواست علی را در وبسایت می بیند و جنس های موردنیاز اورا با کارت اعتباری می خرد و برای آدرس او می فرستد
هنگامی که علی کالا را دریافت کرد آن را به وبسایت می گوید و سایت به اندازه بها محصولات به محمد از سوی بیت کوین می‌دهد و پاره ای هم به عنوان کارمزد تارنما کم می شود .
برای خرید از صرافی ها نیاز به تایید نام و نشان زیادی ندارید . البته برای فروش , وب سایت ها مشقت بار گیر می‌باشند زیرا تراکنش ها را برای دوری از کلاهبرداری باید کنترل کنند .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    چهارده − 13 =