fxf1com logo
excharge.ir

از بین بیش از 2000 مقاله فارکس و بورس جستجو کنید

fibo

۲۰۰ میلیون دلار روی بلاک چین

 ۲۰۰ میلیون دلار روی بلاک چین

 

سازه بر گزارشات محلی , وزرات فناوری داده ها کره جنوبی قصد دارااست تا با مبلغ بیشتراز ۲۰۰ میلیون دلار در قضیه توسعه‌ فناوری بلاک چین و ترقی چشمگیر در این مورد , سرمایه‌گذاری نماید .

براساس اعلام دولت کره , این سرزمین قصد دارااست تا سال ۲۰۲۲ یک پروژه بزرگ در موضوع بلاک چین را کلید بزند . در کارایی برای گسترش و ترقی فناوری‌های مبتنی بر بلاک چین , دولت کره در حیث داراست تا بیش تر از ۱۰ , ۰۰۰ کارشناس و ۱۰۰ کمپانی در‌این صنعت فراگیر را رشد دهد . انگیزه مهم دولت کره جنوبی این است که در دعوا بلاک چین یک فضای رقابتی تنگاتنگ ساخت نماید .

 

 

 ۲۰۰ میلیون دلار روی بلاک چین

 

 

دولت کره‌ی جنوبی در کارایی است که در سال آتی وسعت و دامنه‌ی عمل تحقیقاتی خویش را بسط داده و از شش برنامه آزمایشی بلاک چینی , حمایت بیشتری به فعالیت آورد . این پروژه‌ها در زمینه‌های مختلفی بوده که سبب ساز تعامل بین صنایع گوناگون شده و مزایای بخش اعظمی را برای مرزو بوم در بر خواهد داشت . این شش پروژه بر روی موردها تحت تمرکز دارا هستند :

⦁ توزیع اوراق الکترونیکی میان کشورها
⦁ لجستیک دریایی
⦁ تسهیل در دست گرفتن دارایی‌ها و املاک
⦁ رأی‌گیری آنلاین
⦁ ساخت شفافیت در مساله گمرکی
⦁ مدیر داده ها زیست محیطی

دولت کره‌ی جنوبی همینطور از برنامه خویش برای برای حمایت از بسط Blockchain as a Service ) BaaS ) خبرداد . انگیزه دولت از این عمل , امداد به شرکت‌ها به سمت استفاده‌ی خوب تر و آسان‌تر از تکنولوژی بلاک چین است . در‌این طرح شرکت‌ها میتوانند سرویس ها خویش را با تضمین مدنی برای پرداخت‌های انجام شده در اختیار اشخاص حقوقی یا این که واقعی قرار دهند . علاوه‌بر این دولت برای شناسایی مانع ها قضایی و رسمی که بازدارنده از ترقی و توسعه‌ی بلاک چین می‌شوند , برنامه‌ریزی نموده است .