fxf1com logo
excharge.ir

از بین بیش از 2000 مقاله فارکس و بورس جستجو کنید

fibo

ارزهای دیجیتال کریپتوفان

 

 

فناوری بلاک چین بعد از تاثیرگذاری روز افزونش در صنعت های اقتصادی و زنجیره‌های تامین , بازی‌های ویدئویی را نیز متحول خواهند شد .

بازی‌هایی که کاربرانش خودشان صاحب و مالک آن می باشند یا این که به جای واحد‌های مبلغی فیات از ارز دیجیتال در آن مصرف شود . نیز بلاک چین و نیز صنعت بازی‌سازی میتوانند در نقش دو کامل کننده باشند و جان تازه‌ای از یکدیگر بگیرند .

فناوری نامحدود بلاک چین هنوز برنا است و راه‌ متعددی برای طی کردن دارااست البته گسترش دهندگان بی کار ننشسته‌اند و هر روز در حالا صورت دادن بدین خمیر قابل انعطاف می‌باشند . روزی الکتریسیته برای روشن کردن لامپ‌های رشته‌ای که تنها ۱۰ دقیقه قدمت داشتن , به کار گیری می شد البته دنیا روز جاری فارغ از برق تصورشدنی نیست .

گسترش دهندگان اهل ایران نیز در مورد بازی‌های بر اساس ارز دیجیتال و بلاک چین پیش گام شده و مثال اولیه‌ای از یک بازی را به اسم «کریپتوفان» منتشر کرده‌اند .

 

 

بازی اهل ایران در مسابقه بازی‌های نئو

نئو یکی‌از نادر بلاک چین‌های قدرتمندی است که بسط دهندگان میتوانند از آن برای بسط برنامه‌های خویش سود ببرند . بنیاد نئو برای بهبود وضعیت بازی‌های بر طبق بلاک چین و ارزهای دیجیتال , رقابتی به عنوان «نئو‌گیم» برگزار نموده است که در آن صدها بازی توان گرفته از پلتفرم نئو به رقابت با یکدیگر می پردازند . درین فی مابین اسم بازی کریپتو فان «CryptoFun» دیده میشود که بوسیله یک گروه اهل ایران پیشرفته است .

سبک بازی کریپتوفان فکری است که در آن با روش کدینگ یوزرها میتوانند علاوه بر کمپانی در یک بازی چالشی , با اصطلاحات حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال آشنا شوند و آنها‌را به خیر به ذهن بسپارند . طی ۸۰ سطح این بازی با ۸۰ اصطلاح و معنا حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال آشنا خواهید شد و با دیگر یوزرها به رقابت می پردازید .

فراگیری بازی کردن

برای آغاز بازی و ساخت حساب ابتدا وارد وب سایت CryptoFun . Game گردید . روی «StartGame» کلیک کرده و در پنجره سپس برروی Create Account New Wallet کلیک نمایید تا برای شما حساب تازه با استعمال از کلید محرمانه ( PrivateKey ) ساخته شود . اعتنا داشته باشید که کلید سری به منزله صرفا منش شما برای ورود به بازی است . براین اساس برای این که بتوانید در آتی به بازی ادامه دهید , کلید محرمانه خویش را در اسکن و ذخیره نمایید .

این بازی مشتمل بر ۸۰ سطح است و در تمام فرآیند شما چهره ای مشاهده میکنید که بایستی با به کار گیری از علم و هوش خویش رابطه عکس با دنیای بلاک چین را در تصویر کاوش نمائید , جواب هر سطح واژه ای است که مورد علاقه طراح سوال بوده و شما می بایست آن جواب متبوع را پیدا فرمایید که جواب بعضی از روند نیاز به علم و هوش بالایی داراست . جواب هر تراز قادر است اسم کوین یا این که توکن , اسم اکسچنج و یا این که اصطلاحات و کلمه ها مربوط به حوزه ی بلاکچین و کریپتو کارنسی باشد .

میزان ۱۰۰ سکه به طور پیش فرض در اکانت کاربریتان موجود هست . با به کار گیری از این سکه ها شما میتوانید از موعظه یاری بگیرید ( پرداخت ۲۰ سکه ) و یا این که تراز را کاملا رد نمائید ( پرداخت ۳۰ سکه ) .

کاربرانی می توانند با کلیک برروی «Buy token» و تعیین تعداد سکه متبوع , با به کار گیری از ارز دیجیتال NEO یا این که Gas به تعداد سکه‌های خویش برای حل روند بیشتر نمایند . این فعالیت به طور خودکار و فارغ از هیچ‌واسطه‌ای انجام میپذیرد .

یوزرها میتوانند با مراجعه به نصیب Explorer برفراز سمت راست تارنما نسب به مشاهده امتیاز و درجه خویش و سایرافراد مبادرت نمایند .

رای دادن به‌این بازی

برای رای دادن بدین بازی در وب سایت نئو گیم می توانید از لینک و پیوند تحت مبادرت نمایید :

رای دادن به بازی اهل ایران کریپتوفان

از آنجایی که گویش این تارنما چینی است , رای دادن طبق تصاویر ذیل انجام می‌گردد :

۱ –

۲ –

۳ –

یوزرها گرامی ارزدیجیتال عنایت داشته باشند مسئولیت بررسی و اعتبارسنجی اطلاع رسانی ها بر عهده شما بوده و ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال محتوای آنان ندارد .