کیف پول گوشی آیوتا به اسم Trinity منتشر شد

 

روز قبل , ۲۹ می ورژن آزمایشی کیف پول گوشی آیوتا به اسم Trinity منتشر شد که با پرورش بها این ارز دیجیتال همراه بود .

یکی‌از بزرگترین مشکلاتی که یوزرها آیوتا تا به امروز سرگرم آن بوده‌اند , مشقت عمل با کیف پول قانونی این ارز دیجیتال است . برای سرمایه گذارانی که کامپیوتر فردی یا این که وقت کافی برای اتصال به کانال اساسی آیوتا در اختیار نداشتند , نیاز به‌وجود یک کیف پول زیر تلفن همراه با رابط کاربری معمولی حس می شد .

 

 

درحال حاضر در جدید ترین بسط مجموعه IOTA , دیروز ورژن آزمایشی کیف پول Trinity برای یوزرها اندروید و ios منتشر شد . به گفته توسعه و گسترش دهندگان این اپلیکیشن , رابط کاربری بی آلایش به همراه ۳۲ گویش زنده جهان ( به زودی زبان‌های تازه ) از مزیت‌های بزرگ آن محسوب میگردند . همینطور درین ورژن نیاز به گذراندن وقت برای وصل شدن به کانال اساسی نیست .

اکنون ورژن آزمایشی این اپلیکیشن برای دانلود قابل دسترس است .

هشدار : این اپلیکیشن در شرایط آزمایشی است . لذا تا ارائه ورژن با اهمیت از ذخیره دارایی‌های دیجیتال در آن اجتناب نمایید .

پرورش بها آیوتا به عرضه این کیف پول

از روز قبل که مراحل افزایشی ارزهای دیجیتال آغاز شده‌است , ارزش آیوتا نسبت به ۲۰ ارز دیجیتال نخستین بازار رویش بیشتری داشته است . اکنون که در حالا نگارش این خبر هستیم , بها آیوتا نسبت آپ دیت دیروز بیشتراز ۱۸ درصد ارتقاء یافته است . این در حالی است که میانگین پرورش دیگر ارزهای دیجیتال اولیه بازار حدود ۸ درصد است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    نوزده + 17 =