چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

 

چهار برابر شدن تعداد یوزرها بایننس و قابلیت و امکان تبدیل ارزهای قانونی

بازار ارزهای دیجیتال در شش ماهه پیشین شاهد افت قابل توجهی در قیمت‌ها بود و بخش اعظمی از سرمایه‌گذاران هم از این بازار بیرون شدند .

با این حال , صرافی ارز دیجیتال بایننس در این زمان از رویش چشمگیری برخوردار شده‌است .

 

چهار برابر شدن تعداد کاربران بایننس

 

 

ارتقا چشمگیر تعداد یوزرها بایننس

بایننس یکی بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال دنیاست . از اولِ امسال میلادی تعداد یوزرها این صرافی آنلاین ۴ برابر شده‌است . شمار یوزرها بایننس هم‌اکنون حدود ۹ میلیون است . این در حالی است که در ژانویه همین سال تعداد یوزرها بایننس تنها ۲ میلیون نفر بود .

اما این پرورش شایان توجه تعداد یوزرها بایننس در سود این مجموعه آن‌قدرها تاثیر نداشته است . در واقع از دسامبر سال ۲۰۱۷ به‌این سو , درآمد بایننس با افت قابل توجهی روبرو بوده است . این صرافی ارز دیجیتال در سه ماهه اولیه سال ۲۰۱۸ سودی هم اندازه با ۱۵۰ میلیون دلار داشت . این در حالی است که سود بایننس در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ برابر با ۲۰۰ میلیون دلار بود .

بایننس تا به امروز تنها در قضیه خرید و فروش ارزهای دیجیتال کار داشت . ولی آتی غیر قابل فهم این بازار منجر شده قابلیت و امکان معاوضه ارزهای قانونی هم در‌این صرافی آنلاین آماده شود . یورو اولیه ارزی است که وارد این سامانه خواهد شد . این مورد میتواند به ارتقا بیشتر تعداد یوزرها بایننس و جذب سرمایه‌گذاران بیشتر بیانجامد .

مدتی پیش بود که بایننس اعلام کرد قصد داراست دفتر کار مرکزی خویش را به جزیره مالت غالب شود . این صرافی هم‌اکنون در هنگ‌ کنگ حضور دارااست و ادله این تصمیم را فشارهای متفاوت وارده از سمت دولت اعلام نموده است . مالت یک میهن اروپایی است که ضوابط تسهیل‌گرانه‌ای برای ارزهای دیجیتال داراست . این استقبال به قدری است که چه بسا بعضی کارشناسان , مالت را «جزیره بلاک چین» می‌نامند .

شانپنگ ژاو ( Changpeng Zhao ) مدیرعامل بایننس است که نامش در فهرست ثروتمندترین اشخاص بازار ارز دیجیتال نشریه فوربس به دیده میخورد . وی اظهار کرد که‌این صرافی به زودی جواز کار در جزیره جرسی را اخذ خواهد کرد . دفتر کار بایننس در جرسی بیش تر از ۱۰۰ کارمند خواهد داشت . همینطور ظاهرا مدیران بایننس در حالا رای زنی با مقامات بانکی و قانون‌گذاری تایوان می‌باشند .

گفتنی است بایننس یک صندوق سپرده گذاری جسورانه را هم تاسیس نموده است . این صندوق سرمایه‌ای یک میلیارد دلاری داشته و بر روی استارتاپ‌های حوزه بلاک چین و عرضه اول سکه سرمایه‌گذاری خواهد کرد .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    1 × چهار =