افزایش چشمگیر کاربرد بیت کوین در کانادا !

افزایش چشمگیر کاربرد بیت کوین در کانادا !

 

افزایش چشمگیر کاربرد بیت کوین در کانادا !

. طبق اعلام بانک مرکزی کانادا , به کارگیری از بیت کوین در کانادا ارتقاء چشم‌گیری یافته است البته هنوز نیز بیشتر انگیزه مردمان از خرید بیت کوین سپرده گذاری است .

یکی‌از عوارض ارتقا بخت همگانی به بیت کوین ارتقاء مرحله تدبیر مردمان نسبت بدین ارز دیجیتال تیتر شده‌است . طبق این تحقیق , چهار عامل تحت در ارتقا استعمال از بیت کوین در کانادا نقش داشته است :

۱ – خرید بیت کوین به مراد سپرده گذاری که مهم‌ترین برهان بوده است و ۵۸ درصد جواب دهندگان , سپرده گذاری را ادله خریدن بیت کوین تیتر کرده‌اند .

۲ – علاقه‌مند شدن به تکنولوژی نو بلاک چین ,

۳ – خرید بیت کوین به سفارش دوستان خوب و آشنایان

۴ – و در غایت خرید مال و سرویس ها در وب .

 

 

افزایش چشمگیر کاربرد بیت کوین در کانادا !

 

 

ارتقا چشمگیر کاربرد بیت کوین در کانادا !

مبنی بر این مطالعه , همینطور تا پایان سال ۲۰۱۷ حدود ۸۵ درصد مردمان کانادا با بیت کوین آشنا شده‌اند که در مقایسه با سال ۲۰۱۶ حاکی از ارتقاء چشمگیر رویش ۶۴ درصدی است .

این برای دو‌مین توشه است که بانک مرکزی کانادا چنین تحقیقی را انجام می دهد . دو سال پیش حدود یک میلیون کانادایی حداقل یک توشه مبادرت به خرید و فروش بیت کوین کرده بودند که هدف اساسی آن‌ها تراکنش های مالی بوده است , در حالی که سال پیشین ۱ . ۸ میلیون نفر این فعالیت را انجام داده‌اند .

بیت کوین دوست داستنی ترین ارز دیجیتال دربین جوان ها کانادایی ۱۸ تا ۳۴ ساله بوده است . همینطور دانایی از کارایی ارزهای دیجیتال در تیم سنی ۴۵ تا ۵۴ سال به نسبت سال ۲۰۱۶ حدود چهار برابر ارتقاء یافته است .

بیت کوین نیز چنین دوست داستنی ترین ارز دیجیتالِ اشخاص ثروتمند با درآمد ۷۰ هزار دلار و فراتر در سال تیتر شده‌است .

استان بریتیش کلمبیا بیشترین میزان مالکیت و درایت ارزهای دیجیتال را فی مابین استان های کانادا داراست . پیش‌تر هم گزارش شده بود ونکوور – راس این استان – یکی ۱۰ شهر دنیا است که بیت کوین در آن از محبوبیت بالایی شامل است . بیشترین میزان ارتقاء در درایت و به کار گیری از ارزهای دیجیتال هم وابسته به استان کبک بوده است .

بانک مرکزی کانادا بیان کرد به خواسته بررسی ظریف اثر ها ارزهای دیجیتال بر سیستم مالی کانادا , فعالیت مطالعه و تجزیه و ارزیابی بیت کوین ادامه خواهد داشت .

 

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    19 − پنج =